Forum

Wątek - Klub Książki - zbieramy propozycje na książkę grudnia
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2016-11-03 11:27:08

Dzisiaj prosimy Was o nadsyłanie propozycji lektur na grudzień. Jeśli podoba Wam się propozycja któregoś z przedmówców, koniecznie nam o tym napiszcie! Propozycje zbieramy do 7 listopada 2016! Przypominamy też zasady ogólne: Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl? 1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie. 2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie. 3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu. 4. Czytamy. 5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury. 6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku.
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-03 11:46:28

Moje propozycje: *,,Zanim się pojawiłeś" *,,Gdzieś tam w szczęśliwym miejscu" *,,Przy mnie będziesz bezpieczna" *,,Rodzina Casteel" *,,Drzewo migdałowe" *,,Dzieci kartografa"
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2016-11-03 20:57:05

1. Korci mnie przeczytać "Kot Bob i jego podarunek" - taka typowa grudniowo - świąteczna ksiązka. Tylko muszę ją upolować gdzieś :) Spodobały mi się książki o tym kocie, a ta na grudzień jak znalazł. 2. "Baśnie Brda Beedla", bo w końcu grudzień to magiczny miesiąć. 3. "Ballada o ciotce Matyldzie" - może z grudniem ma mało wspólnego, ale bardzo wzruszająca historia jak znalazł na długi, ciemny wieczór.
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
wiolamp
Avatar użytkownika - wiolamp
2016-11-04 16:07:20

1. "Podarunek" - Cecelia Ahern (skoro gudzień ;)) 2. "świąteczny sweter" Glenn Beck 3. "Szukając Noel" Richard Paul Evans 4. "Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań" 5. "Ballada o ciotce Matyldzie" - ciekawi mnie ta książka ;) 6. "siostry" Claire Douglas
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-04 16:21:47

,,Szukając Noel" bardzo mi się podobała. Natomiast ,,Podarunek" zaciekawił. Z chęcią widziałabym go jako książkę grudnia :)
szpachela
Avatar użytkownika - szpachela
2016-11-04 18:20:48

Też jestem za "Podarunkiem" Cecelii Ahern. Dodatkowo proponuję: - "Inferno" Dana Browna - "Harry Potter i Przeklęte Dziecko". :)
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-04 21:34:15

W takim świątecznym klimacie znalazłam jeszcze: *,,Obietnica pod jemiołą" Evans *,,Zimowe sny" Evans *,,Strajk na Boże Narodzenie" *,,Światło na śniegu" *,,Ominąć święta"
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-05 09:08:27

Póki co u mnie w bibliotece są takie pozycje: ,,Zimowe sny", ,,Światło na śniegu", ,,Ominąć święta". Innych niestety nie ma w żadnej filii. Ewentualnie ,,Podarunek", bo spodobał mi się opis, więc przydałoby się mieć go na półce :)
dayna15
Avatar użytkownika - dayna15
2016-11-05 16:29:46

Co powiecie na cieplutką nowość wydawniczą - "Anioł do wynajęcia" Magdaleny Kordel? "Podarunek" Cecelii Ahern też brzmi świetnie, choć raczej ciężko będzie u mnie z dostępnością tej pozycji.
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-05 18:23:43

CicheBaBum Zgadzam się z tobą w 100 procentach, by czym szybciej wybrać książkę. Więcej czasu, by ją znaleźć, pomoże każdemu z nas. dayna15 Ja będę próbowała znaleźć ,,Podarunek" na wymienialni książek i tobie też to radze. Często powieści tej pani się pojawiają, więc może się uda :)
slk
Avatar użytkownika - slk
2016-11-06 06:48:01

Zmieniłem datę - propozycje zbieramy do poniedziałku, 7 listopada włącznie. Głosujemy - chyba że się wszyscy zgadzamy co do „Podarunku"? - we wtorek i środę, po czym w czwartek znamy ostateczną lekturę. Propozycje książki na styczeń zbierać będziemy w przyszłym tygodniu - tym razem nikomu nie powinno zabraknąć czasu na zdobycie wymarzonej lektury - i postaramy się okołopółtoramiesięcznego „wyprzedzenia" trzymać :)
Emilly26
Avatar użytkownika - Emilly26
2016-11-06 21:39:50

Magdalena Knedler - "Klamki i dzwonki"
violabu
Avatar użytkownika - violabu
2016-11-07 00:49:22

Popieram "Zanim się pojawiłeś" - przeczytałam i mam odmienne zdanie od większości Proponuję "Lawendowy pokój", ale skłonna jestem zagłosować na coś świątecznego, byle nie Evansa, bo w jego przypadku wszystko jest "czarno na białym" i dyskusja byłaby raczej jednotorowa.
zochaol
Avatar użytkownika - zochaol
2017-01-30 10:24:53

czesc
Odpowiedz
1