Forum

Wątek - Klub Książki - zbieramy propozycje na książkę stycznia 2017!
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2016-11-14 13:45:50

Wiemy, że naszą książką grudnia będzie Podarunek Cecelii Ahern. Dzisiaj prosimy Was o nadsyłanie propozycji lektur na styczeń 2017. Jeśli podoba Wam się propozycja któregoś z przedmówców, koniecznie nam o tym napiszcie! Propozycje zbieramy do 21 listopada 2016! Przypominamy też zasady ogólne: Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl? 1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie. 2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie. 3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu. 4. Czytamy. 5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury. 6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku.
dayna15
Avatar użytkownika - dayna15
2016-11-14 13:56:29

Moje propozycje na styczeń: "Spójrz na mnie" Sparka, bo jakoś tak mnie naszło - akurat czytam "Od pierwszego wejrzenia" "Zabójca z sąsiedztwa" Alex Marwood, bo "Dziewczyny, które zabiły Chloe" były rewelacyjne i liczę, że kolejna powieść tej autorki również będzie wbijała w fotel. "Duma i uprzedzenie" Jane Austen, bo klasyka nigdy się nie nudzi. "W cieniu" Diane Chamberlain. "November 9" Coleen Hoover - z ciekawości.
Simi_48
Avatar użytkownika - Simi_48
2016-11-14 17:00:13

,,November 9" również z chęcią bym przeczytała. Intryguje mnie ta historia :) ,,Dumy i uprzedzenia" nie czytałam, ale przydałoby się nadrobić. ,,Zabójca z sąsiedztwa" też brzmi nieźle :) A moje propozycje to: *,,Zanim się pojawiłeś"(od jakiegoś czasu czeka na półce i nie mogę się za nią zabrać, więc może w końcu ją przeczytam) *,,Przy mnie będziesz bezpieczna" *,,Gdzieś tam w szczęśliwym miejscu" *,,Dzieci kartografa".
Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
dayna15
Avatar użytkownika - dayna15
2016-11-14 17:02:20

Simi_48 "Zanim się pojawiłeś" u mnie w domu od maja leży, dziś leniwy wieczór z ekranizacją mnie czeka :)
Shi4
Avatar użytkownika - Shi4
2016-11-14 21:09:02

w związku z tym, ze w styczniu do kin wchodzi film o Michalinie Wisłockiej, chętnie sięgnę w tym miesiacu po "Sztukę kochania" tej autorki.
szpachela
Avatar użytkownika - szpachela
2016-12-02 22:02:51

Ups! Spóźniłam się ;) Ale widzę tu ciekawe propozycje, więc chętnie oddam głos w ankiecie :)
enigma1
Avatar użytkownika - enigma1
2016-12-07 23:24:59

Jest już ankieta?? Gdzie?
szpachela
Avatar użytkownika - szpachela
2016-12-10 14:28:55

Enigma1 - jeszcze nie ma :)
Odpowiedz
1