Forum

Wątek - Klub Książki - zbieramy propozycje lektur na listopad 2017!
← powrót

Kto Post
slk
Avatar użytkownika - slk
2017-10-03 22:48:42

Już wkrótce kolejna odsłona Klubu Książki serwisu Granice.pl Dzisiaj prosimy Was o nadsyłanie propozycji lektur na listopad 2017. Jeśli podoba Wam się propozycja któregoś z przedmówców, koniecznie nam o tym napiszcie! Propozycje zbieramy do 10 października 2017! Przypominamy też zasady ogólne:

Jak działa Klub Książki serwisu Granice.pl?

1. Co miesiąc prosimy Was o wskazanie swoich propozycji lektur na kolejne 30 dni. Jeśli zgadzacie się z propozycją innego uczestnika, koniecznie o tym napiszcie.

2. Propozycje, które najczęściej pojawiać się będą w Waszych komentarzach znajdą się w naszej specjalnej ankiecie i poprosimy Was o głosowanie.

3. W głosowaniu wybieramy książkę, którą czytać będziemy w danym miesiącu.

4. Czytamy.

5. W wątku dotyczącym książki wybranej na dany miesiąc dzielimy się swoimi opiniami, wrażeniami z lektury.

6. W kolejnym miesiącu cała zabawa zaczyna się od początku.

-> Już teraz zapraszamy Was do dyskusji na temat Złodziejki książek - naszej lektury października!

dayna15
Avatar użytkownika - dayna15
2017-10-04 01:43:30

Nowość Tess Gerritsen "Sekret, którego nie zdradzę"

Tegoroczny Harlan Coben "Już mnie nie oszukasz", bo aż wstyd, że jeszcze nie przeczytałam.

I z racji tego, że rano już trzeba skrobać szyby w aucie Mark Helprin "Zimowa opowieść"

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2017-10-04 07:45:49

Jestem jak najbardziej za nową Tess!! Już nie mogę się doczekać!

Proponuję najnowszą powieść P.Lemaitre'a "Trzy dni i jedno życie".

Reklama
Avatar usuniętego użytkownika
mirand
Avatar użytkownika - mirand
2017-10-04 12:22:26

To skoro mamy miłośniczki kryminału to ja zaproponuję książkę, o której Jerzy Pilch powiedział:" Przeczytałem po raz drugi i utwierdziłem się w przekonaniu, iż jest to romans wszech czasów".

MIŁOŚĆ W CZASACH ZARAZY - Gabriel Garcia Marquez- laureat Nagrody Nobla w 1982 r.

lucter
Avatar użytkownika - lucter
2017-10-04 14:51:20

Projekt "Rosie" - Graeme Simsion

martucha180
Avatar użytkownika - martucha180
2017-10-05 08:15:01

Proponuję "Niespokojni zmarli" Simona Becketta, piąty tom serii o doktorze Davidzie Hunterze.

MonikaP
Avatar użytkownika - MonikaP
2017-10-05 08:30:59

@martucha180  Nie wiem, czy kolejny tom serii to dobry pomysł. Może lepiej pierwsza część?

Mnie się ta ostatnia podobała najmniej, Hunter jakiś taki nieogarnięty. Poprzednie części były znakomite, a tu spore rozczarowanie.

Luxfan
Avatar użytkownika - Luxfan
2017-10-05 12:34:24

Propozycja @mirand  bardzo mnie zaciekawiła! Jestem jak najbardziej za "Miłość w czasach zarazy". Będzie to miła (mam nadzieję) odskocznia od uczelnianych obowiązków. Ciężko mi się ostatnio zmobilizować do czytania, ale myślę że ten tytuł zmieni moje nastawienie. Już sprawdzam w której bibliotece to dostanę ;) Co do Becketta to nie jestem przekonana, wymiękłam po drugim tomie. Totalnie się nie dogadaliśmy, bywa. ;)

martucha180
Avatar użytkownika - martucha180
2017-10-06 16:59:53

@MonikaP  owszem, to piąty tom, ale wydany po 2 latach od czwartego i można go czytać oddzielnie.

Emilly26
Avatar użytkownika - Emilly26
2017-10-21 21:53:37

Morrell David - Bractwo Róży - Bractwo Nocy i Mgly

Odpowiedz
1