Wygraj e-book „Siellandia. Pamiętnik z podróży po pierścienie"

Start: 2017-07-05 Koniec: 2017-07-11
Wygraj e-book „Siellandia. Pamiętnik z podróży po pierścienie

Czwarta część opowieści o niezwykłym świecie i zwyczajach Siellandian, którzy musieli ukryć się przed światem, gdy ulegli Rozproszeniu. Wielu z Siellandian żyje wśród ludzi w głębokim ukryciu, nie wiedząc nawet, że mogą spotykać się z innym pobratymcem, posiadającym te same umiejętności telepatyczne i możliwość rozmawiania z drzewami i zwierzętami. W obecnej historii czwórka przyjaciół z mitologicznego okresu Siellandii wybrała się na poszukiwanie Pierścieni Czasu i Przestrzeni posiadających moc wskrzeszania. W podróży oczywiście mają miejsce różne zdarzenia i nieoczekiwane spotkania. Sama konstrukcja tekstu ma wiele wątków i kilku narratorów, łącznie z tłumaczeniem części oryginalnej „Pamiętnika” z wieloma odnośnikami autorstwa tłumaczki. Tekst, jak przystało na ważne dzieło z elementami mitologicznymi zawiera mnóstwo przypisów i odsyłaczy, bo przecież Ludzie stoją na niższym stopniu rozwoju od Siellandian, a zatem należy wytłumaczyć wiele spraw, łącznie ze zwrotami w oryginalnym języku siellandiańskim. Warto zagłębić się w niezwykły świat stworzony przez Pawła Marka Brodnickiego. Warto także wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest jego najnowszej książce.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na trzy proste pytania. Warto również dodać cykl Siellandia do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książki, które chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 lipca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie

Laureatami konkursu zostali: Natalia Kędzierska, Oświęcim Mateusz Jarczyk, Jaworzno Izabella Buchalska, Łódź Gratulujemy! Nagrody wyślemy mailem.

Reklamy