Wygraj książkę „Cierpkie winogrona"

Start: 2017-06-05 Koniec: 2017-06-11
Wygraj książkę „Cierpkie winogrona
Po odczytaniu testamentu męża obrazek idyllicznego związku Pauliny rozpada się na drobne kawałki. Kobieta postanawia wyruszyć do Grecji, by znaleźć spadkobiercę należnego jej majątku i zdemaskować oszustwa męża. Czy uda się jej odkryć tajemnice podwójnego życia Janka? Kim są ludzie ze starych fotografii? A może nic nie jest takie, jak nam się wydaje?

Na te pytania odpowiada w swojej powieści Cierpkie winogrona Bożena Gałczyńska-Szurek. Autorka przeplata malownicze opisy greckich krajobrazów i zwyczajów z barwną historią miłosną. Nieszczęśliwy romans z przystojnym Grekiem utwierdzi Paulinę w przekonaniu, że winogrona nie zawsze mają słodki smak. Do lektury powieści Bożeny Gałczyńskiej-Szurek zaprasza Wydawnictwo Szara Godzina. Warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie Cierpkim winogronom. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podać pytanie, jakie chcielibyście zadać autorce książki, Bożenie Gałczyńskiej-Szurek. Warto również dodać Cierpkie winogrona do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali: Aleksandra Bakun, Zamość Aleksandra Nadolska, Zamość Justyna Babińska, Tuchorza Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy