Wygraj książkę „Fatima"

Start: 2017-04-18 Koniec: 2017-04-24
Wygraj książkę „Fatima

Fatima - niewielka wioska w Portugalii, której nazwa od stu lat wywołuje emocje zarówno wśród wierzących, jak i tych, którzy wątpią. Objawienia, pytania, tajemnice, niepewności...

Publikacja Fatima Icilio Feliciego bardzo rzetelnie przybliża wydarzenia 1917 roku. Opowiada o tym, co przydarzyło się trójce pastuszków, ale opowiada w sposób, który pozwala nam po prostu prawdziwie uwierzyć. Rozbudza głęboką wiarę Maryjną, skłaniającą nas do przemiany życia - nawrócenia, modlitwy i pokuty. Umacnia w przekonaniu, że to właśnie wiara jest kluczem do zrozumienia sensu tajemnic fatimskich.

Nowe polskie wydanie zostało uzupełniono o aktualne informacje (w wersji oryginalnej książka opisuje historię objawień i dzieje orędzia do 1978 r.) i komentarz. Książkę poleca Wydawnictwo Promic, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 


Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać Fatimę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 24 kwietnia 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 


Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali: Julia Chochołowska, Gliwice Grzegorz Wojaczek, Łuków Śląski Agnieszka Rosik, Sosnowiec Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy