Wygraj książkę „Jasna sprawa"

Start: 2017-06-13 Koniec: 2017-06-19
Wygraj książkę „Jasna sprawa
Weronika – pokiereszowana przez życie młodziutka dziewczyna z dwójką dzieci, nieufna i ostrożna, nastawiona na egzystencję bez drugiej połówki. 

Radek – chłopak, który nie ma pojęcia o problemach finansowych, cierpi na przesyt zainteresowania ze strony płci przeciwnej i absolutnie nie wierzy w żadną miłość. 

A pomiędzy nimi Marta, która wobec tej dwójki ma własne plany oraz nieprzewidywalne, choć urocze, bliźnięta zwane Be-Be. 

Kto będzie górą w tej rozgrywce? Marta czy jej przyjaciele? Aby się o tym przekonać, warto sięgnąć po Jasną sprawę - nową powieść Małgorzaty J. Kursy. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lucky, warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie nowej powieści Małgorzaty J. Kursy. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podać pytanie, jakie chcielibyście zadać autorce książki, Małgorzacie J. Kursie. Warto również dodać Jasną sprawę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!
Laureatami konkursu zostali: Kamila Sobańska, Kraków Daria Woźniak, Wysowa-Zdrój Dominika Szczerba, Lublin Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy