Wygraj książkę „Wakacje u dziadków"

Start: 2017-06-27 Koniec: 2017-07-03
Wygraj książkę „Wakacje u dziadków
Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak szybko zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, całkowicie zajmą im czas. Kupowanie małych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się równie atrakcyjnymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy. Aż żal będzie wracać do miasta!

Do lektury książki Magdaleny Zarębskiej Wakacje u dziadków zaprasza Wydawnictwo Bis. Warto również wziąć udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:
 
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Wakacje u dziadków do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 lipca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali: Magdalena Cerfass, Radom Magdalena Kozioł, Kraków Małgorzata Szyman, Warlubie Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Reklamy