Wygraj książkę „Wieka przygoda trwa"

Start: 2017-04-21 Koniec: 2017-04-27
Wygraj książkę „Wieka przygoda trwa
Książka Olgierda Nassalskiego (MIC) Wielka przygoda trwa opisuje dalsze losy bohaterów opowieści Rok wielkiej przygody – Kasi i Tomka Orlińskich, którym towarzyszymy w tak trudnym dla każdego dziecka czasie podejmowania pierwszych samodzielnych decyzji, budowania relacji z rówieśnikami i akceptowania ich takimi, jacy są.
 
Rodzeństwo odkrywa też, jak cennym darem jest prawdziwa przyjaźń, umiejętność dostrzegania potrzeb innych i wychodzenia im naprzeciw. Wspólnie z Kasią przeżywamy również radość Pierwszej Komunii świętej i uroczystości Białego Tygodnia. Obserwujemy wewnętrzne zmagania, dylematy, porażki, ale i zwycięstwa Tomka, który z każdym dniem staje się coraz mądrzejszym, dojrzalszym i bardziej odpowiedzialnym chłopcem. Jesteśmy świadkami wędrówki dwójki rodzeństwa niełatwą ścieżką wiary, którą zdecydowanie łatwiej kroczyć w towarzystwie najbliższych: rodziny, przyjaciół i opiekunów.
 
Książkę Wielka przygoda trwa poleca Wydawnictwo Promic. To świetna propozycja prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Warto po nią sięgnąć, warto przeczytać jej premierowe fragmenty i wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 
 
Udział w konkursie:
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać książki Olgierda Nassalskiego (MIC) do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako pozycje, które chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 
 
Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!
Laureatami konkursu zostali: Katarzyna Szołtun, Tczew Małgorzata Pfeiffer, Gliwice Aleksandra Madrzycka, Zabrze Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy