Wygraj książkę Wydawnictwa Adamada

Start: 2017-06-06 Koniec: 2017-06-12
Wygraj książkę Wydawnictwa Adamada
Ramono wysadza w powietrze tajną bazę łodzi podwodnych, Ariol dostaje tężca na podziemnym parkingu (o mało co), a Prośka nieprzepisowo używa cycków.

Ariol. Jak ostatnie prosię to już trzecia część przygód zwariowanego Ariola i jego równie szalonych kumpli. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Adamada, warto również wziąć udział w konkursie, poświęconym tej właśnie książce. 


-> Ariol. Jak ostatnie prosię bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na lato". Można na nią głosować na www.ksiazkanalato.pl Wszyscy, którzy zagłosują w plebiscycie, zyskają szansę zdobycia zestawów, liczących nawet 20 nowości wydawniczych!

 


Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać Ariola... do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali: Hanna Jankowska, Kwidzyn Piotr Kościołek, Solec Kujawski Olaf Skoczylas, Gliwice Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy