Wygraj książkę „Złotowidząca"

Start: 2017-06-05 Koniec: 2017-06-11
Wygraj książkę „Złotowidząca

Złoto jest w jej krwi, w jej oddechu, a nawet w jej oczach. 


Lee Westfall ma silną kochającą rodzinę. Ma dom, który kocha i wiernego rumaka. Ma także najlepszego przyjaciela, którzy być może będzie być kimś ważniejszym. Lee ma także tajemnicę. Wyczuwa złoto w otaczającym ją świecie. Nawet żyły znajdujące się głęboko w ziemi, małe bryłki w strumieniu oraz złoty pył pod jej paznokciami. Dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, jak potężnym i niebezpiecznym darem została obdarzona. Wie, że w każdej chwili ktoś może go odkryć… Aby przekonać się, jak dalej potoczą się jej losy, sięgnijcie po powieść Rae Carson Złotowidząca. Tom 1. UcieczkaKsiążkę poleca Wydawnictwo Jaguar, przeczytajcie jej fragment i koniecznie weźcie udział w naszym konkursie.


Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Złotowidzącą. Tom 1. Ucieczkę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 


Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!
 

Laureatami konkursu zostali: Aneta Kurdybelska, Myszków Kornelia Śpiewak, Sokółka Agnieszka Pawlik , Nowogard Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy