Okładka książki - Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2015-12-15
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788301183059
Liczba stron: 140
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Jedyne na rynku opracowanie, w którym na konkretnych przykładach z polskiego i zagranicznego rynku przedstawione są usprawnienia w przemyśle spożywczym, pozwalające na zmniejszenie kosztów, a także zwiększenie efektywności produkcji.

AUTOMATYZACJA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO to książka napisana przez praktyków, którzy na co dzień doradzają oraz wdrażają w przedsiębiorstwach rozwiązania usprawniające produkcję. W publikacji szczegółowo opisano liczne studia przypadków z przeprowadzonych wdrożeń, co pozwoli Czytelnikom na skorzystanie ze sprawdzonych w praktyce rozwiązań. Poradnik ma wielowymiarowy charakter. Pokazuje usprawnienia w branży spożywczej na różnych etapach produkcji - od przygotowania produktów, przez ich przetwarzanie, po paletyzację.

Swoimi doświadczeniami w zakresie automatyzacji i robotyzacji podzieliły się takie firmy, jak np.: Kärcher, ASTOR, Mitsubishi, SCHUNK czy Stäubli.

Z książki dowiemy się także, jakie efekty w różnych przedsiębiorstwach przynosi stosowanie urządzeń takich firm jak: OMRON, FANUC, KUKA.

Idealnym uzupełnieniem publikacji są wywiady z przedstawicielami firm, które zdecydowały się na wprowadzenie swoich zakładów w XXI wiek. Opowiadają oni o problemach, które mieli przed zastosowaniem automatyzacji, podejmowanych decyzjach i tym, jak wygląda ich nowa rzeczywistość po wprowadzonych zmianach.

Casebook to ekskluzywna seria poradników dla menedżerów.

Kup książkę Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Casebook. Automatyzacja przemysłu spożywczego

Inne książki autora
Wisła Mapa turystyczna
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wisła Mapa turystyczna

Mapa w skali 1 : 25 000Plan Centrum w skali 1 : 10 000Wyciągi narciarskieInformatorMapka Pogranicza z CzechamiSzlaki turystyczne...

Wielkie kolorowanie. Hello Kitty
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielkie kolorowanie. Hello Kitty

Hello Kitty obchodzi urodziny! Zobacz, jakie atrakcje przygotowali dla niej przyjaciele i daj się zaprosić na fantastyczne przyjęcie. "Wielkie kolorowanie...

Reklamy