Cud narodzin

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2015-03-17
ISBN: 978-83-64489-09-9
Dodał/a książkę: czytam

Poruszająca historia Jackie, która od lekarzy usłyszała, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Jednak razem z mężem postanowili oprzeć się na Bogu i Jego słowie, aby przezwyciężyć trudności i doświadczyć cudu narodzin. Odkryj prawdy Bożego Słowa i uwierz, że Bóg może zmienić to, co po ludzku wydaje się już niemożliwe.

Poznaj:
- osobistą historię Jackie Mize, będącą świadectwem ponadnaturalnego Bożego działania
- inspirujące historie kobiet, które doświadczyły w swoim życiu cudu narodzin

Dowiedz się:
- jakie praktyczne kroki wiary, oparte na prawdach Bożego Słowa, możesz podjąć w oczekiwaniu na cud narodzin
- jak radzić sobie ze strachem i niepewnością w czasie ciąży i porodu
- jak modlić się o poczęcie, kiedy po ludzku wydaje się to już niemożliwe

Oddaję Bogu chwałę za to, że Jackie napisała tę książkę. Byłam w ciąży sześć razy i na podstawie tego, co przeżyłam, mogę śmiało powiedzieć, że ta książka to najwspanialsze nauczanie Bożego słowa na temat ciąży i narodzenia dziecka, z jakim się kiedykolwiek zetknęłam. Lindsay Roberts

"W dziedzinie związanej z posiadaniem dzieci z pewnością przez szereg lat powiedziano wiele różnych rzeczy - niektóre były dobre, niektóre złe, jedne prawdziwe, a inne fałszywe. Większość opinii, które my usłyszeliśmy, wynikała z czyichś doświadczeń, przeważnie złych. Jednak razem z Terrym, moim mężem, dawno temu podjęliśmy decyzję, że chcemy się dowiedzieć, co Bóg ma do powiedzenia na temat każdej dziedziny naszego życia.
W tej książce pragnę podzielić się z wami pewnymi prawdami, które wraz z Terrym odkryliśmy w Bożym Słowie, oraz tym, jak udało nam się zastosować. Stały się one dla nas błogosławieństwem i zupełnie zmieniły kierunek naszego życia."

Jackie Mize

Z Bogiem i z wiarą wszystko może się udać.

Kup książkę Cud narodzin

Avatar użytkownika - Nidaba
Nidaba
Przeczytane:2015-04-04, Przeczytałam,
Bezbolesny poród - wyobrażacie to sobie?   Dla wielu brzmi to jak klasyczny oksymoron. Czarny śnieg, gorący lód, bezbolesny poród - na jedno wychodzi, prawda? Przecież nawet obecnie dostępne środki znieczulenia nie zapewniają całkowitej eliminacji bólu - przynajmniej przy porodzie naturalnym. A obejść się bez nich i mimo tego rodzić spokojnie, krótko, bez żadnych komplikacji i jeszcze z uśmiechem na ustach - to chyba tylko marzenia?   Jackie Mize twierdzi, że jest wręcz przeciwnie: bezbolesny poród to nie jakieś pobożne życzenie, ale doświadczenie, które może stać się udziałem każdej kobiety. Każdej - nawet tej, która usłyszała kiedyś od lekarzy (podobnie jak Jackie): nie możesz mieć dzieci. Według autorki Cudu narodzin macierzyństwo powinno być dostępne dla wszystkich pań. Wystarczy uważnie wczytać się w Pismo Święte, by stwierdzić, że właśnie to obiecał nam Bóg. Posiadanie dzieci jest Bożą wolą. To Jego pomysł - to On wymyślił dzieci. To On złożył na nie zamówienie w ogrodzie Eden. Wiedzieliśmy [więc], że możemy, że będziemy mieli dzieci - pisze Jackie.   I faktycznie, w przypadku jej i jej męża Terry'ego ten Boży plan został zrealizowany. Co więcej, nie tylko stali się oni rodzicami czwórki dzieci, ale do tego jeszcze troje z nich urodziło się w sposób bezbolesny. I tu znów Jackie powołuje się na Pismo Święte. Pisze ...

Opinie o książce - Cud narodzin

Avatar użytkownika - anka920
anka920
Przeczytane:2015-04-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Do tej lektury sięgnęłam gdyż tak się fortunnie złożyło że ją wygrałam właśnie w portalu granice.pl. Podejrzewam że gdyby nie to, to nie przeczytałabym tej pozycji. Książka jest przekazem dla kobiet, które mają problem z zajściem w ciążę lub z jej donoszeniem.
Polecam tą książkę wszystkim wierzącym i nie wierzącym. Narodziny dziecka są Cudem,który mógł stworzyć tylko Bóg.