Fotografowanie dzieciństwa

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2013-06-28
Dodał/a książkę: helion

Uwiecznij przemijające chwile najmłodszych!

Fotografowanie dzieci to bardzo wymagająca dziedzina, jednak jej opanowanie przynosi ogromną ilość satysfakcji. Taka fotografia pozwala uchwycić chwile, które bezpowrotnie mijają, a ich bohaterowie często nie mają szans ich zapamiętać. Czy znasz kogokolwiek, kto nie lubi wspominać i oglądać zdjęć ze starych czasów? Oczywiście, że nie - a ta książka przybliży Cię do celu, którym jest tworzenie idealnych zdjęć dzieci.

W trakcie lektury poznasz niezbędne narzędzia oraz zdobędziesz solidne podstawy wiedzy teoretycznej o najważniejszych parametrach, znanych każdemu fotografowi. W kolejnych rozdziałach dowiesz się, jak rozwija się dziecko oraz czego oczekiwać od niego (w zakresie fotografii) na każdym etapie rozwoju. W tej książce znajdziesz także absolutnie wyjątkowy rozdział poświęcony znanym fotografom, których dzieła inspirują i uczą. Dzięki niemu będziesz mieć dziesiątki nowych pomysłów na rewelacyjne zdjęcia. Na sam koniec dowiesz się, jak opublikować fotografię tak, aby zachwyciła każdego widza. Jeżeli chcesz uwiecznić rozwój Twojego dziecka, ta książka jest idealną pozycją, żeby osiągnąć doskonały efekt końcowy.

Warto w nią zainwestować!

Sprawdź:

• czego oczekiwać po dwulatku
  • jakich narzędzi potrzebujesz do osiągnięcia efektu
  • jak rozpowszechnić zdjęcia
  • jak pracowali i co osiągnęli najlepsi fotografowie w historii

Doskonałe źródło informacji i inspiracji!

Patroni medialni:

Kup książkę Fotografowanie dzieciństwa

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2014-09-16, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2014 roku, Albumy, Fotografia, Hobby, Poradniki,
Bez wątpienia można powiedzieć, że fotografia to sztuka. Efekty pracy znakomitych fotografów, tak jak i innych twórców – malarzy czy rzeźbiarzy – podziwiać możemy w galeriach. Jeśli dysponujemy znaczną gotówką, możemy nawet zakupić jedno ze wspaniałych zdjęć. Możemy też umówić się z artystą-fotografem na sesję zdjęciową. Wszystko po to, by zatrzymać chwile, które już przeminęły, które są już historią, a fotografia stanowi jedyny dowód na to, że kiedykolwiek miały miejsce.LaNola Kathleen Stone, autorka książki Fotografowanie dzieciństwa. Uwiecznij przemijające chwile najmłodszych! to fotografka i artystka, której celem jest zapisywanie ulotnych momentów, chwil składających się na dzieciństwo. Publikacja Stone zawiera sporo ciekawych informacji, których na próżno szukać w tradycyjnych poradnikach dotyczących fotografowania. Autorka zabiera czytelników w niesamowitą podróż po świecie fotografii artystycznej. Tłumaczy, jakimi prawami rządzi się fotografowanie dzieciństwa. Krok po kroku opisuje zdjęcia autentyczne, idylliczne i fantastyczne. Przedstawia czytelnikowi także pokrótce życiorysy mistrzów dawnej i współczesnej fotografii dziecięcej. Opisuje, jakie zdjęcia możemy przygotować na danym etapie rozwoju dziecka. Inną bowiem sesję zdjęciową musimy przygotować noworodkowi, czego innego oczekiwać ...

Opinie o książce - Fotografowanie dzieciństwa

Avatar użytkownika - Bas1992