Imię i nazwisko zastrzeżone

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
ISBN: 83-89371-45-6
Liczba stron: 288
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Lizzie Ford jest ekspertem od spraw damsko-męskich. Miłość i seks w wielkim mieście nie mają dla niej żadnych tajemnic. Na łamach poczytnego londyńskiego tygodnika odpowiada na listy zawiedzionych i skrzywdzonych, rozmawia też ze słuchaczami, prowadząc lubianą audycję radiową. Jej sprawy osobiste także wydają się zmierzać w dobrym kierunku po wielu latach nieudanych poszukiwań nareszcie może się wtulić w opiekuńcze ramiona Tego Jedynego - Matta Bakera, czarującego geniusza reklamy, który przeko

Kup książkę Imię i nazwisko zastrzeżone

Opinie o książce - Imię i nazwisko zastrzeżone

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2016-06-27, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki - 2016,
Postacie schematyczne, bez wigoru, irytujący. Zbyt dużo rozległych opisów przez co robi się nudno. Książka przewidywalna i nic nowego nie wnosząca. Spodziewałam się czegoś więcej.
Link do opinii
Avatar użytkownika - just_monca
just_monca
Przeczytane:2013-11-21, Ocena: 4, Przeczytałam,
Ona - niewinna duszyczka, która para się udzielaniem porad innym, nie radząc sobie z własnymi problemami. Poznaje Jego - wspinającego się po szczeblach kariery "geniusza reklamy". Miłość na zawołanie można by powiedzieć. "Małym" problemem okazuje się fakt, że pan idealny ma żonę (istną Cruellę de Mon), która prosi o pomoc - kogóż by innego jak nie Lizzie w ratowaniu swojego małżeństwa. Oczywiście romans Lizzie i Matta w końcu wychodzi na jaw i gdyby nie pomoc Claire i Susan (jedyne trzeźwo myślące w tym towarzystwie) to główna bohaterka utonęłaby w swoich łzach i użalaniu się nad własnym losem. Lekkie a zarazem śmiertelnie nudne i przewidywalne czytadło, które na pewno nie zostanie w mojej pamięci na długo.
Link do opinii
Avatar użytkownika - alesia
alesia
Przeczytane:2014-06-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Z początku szła mi opornie ze względu na liczne zajęcia przy dziecku, lecz gdy czas w końcu pozwolił jej treść wciągnęła mnie. Zawiera ona bardzo prawdziwe przeżycia, które mogą dotknąć każdego. Ja osobiście polecam.
Link do opinii
Avatar użytkownika - mouna
mouna
Przeczytane:2014-08-16, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014, Moje,
Reklamy