Ja nie mogę być modelką?!

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2014-11-05
Dodał/a książkę: elibri

Ta książka powstała w samym środku lata. Właśnie skończyłam mierzyć stroje do nagrania Miasta Kobiet. Ewa i Magda, stylistki, przywiozły górę ubrań i dodatków. Okazało się, że jedna z sukienek, którą miałam w programie, wzbudziła szczególny zachwyt telewidzek. Pisały do telewizji, wysyłały maile, żeby dowiedzieć się, gdzie można taką kupić. Ewa rzuciła żartem: zróbmy książkę o modzie! A ty będziesz modelką. No, bardzo śmieszne... Ale odezwał się we mnie duch przekory. Co, ja nie mogę być modelką?! A niby dlaczego? Że jestem stara (53 lata) i gruba (rozmiar 44)? Że ubierać mogą się tylko szczupłe, młode i ładne?

Tę książkę w imieniu swoim i tych, którzy nad nią pracowali, dedykuję wszystkim kobietom: młodym i starym, szczupłym i grubym, wysokim i niskim. Bo kobiecości nie mierzy się w centymetrach i kilogramach.

Dorota Wellman

Kup książkę Ja nie mogę być modelką?!

Opinie o książce - Ja nie mogę być modelką?!

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2017-09-01, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie- 52 książki 2017,

Mimo iż krótka, to bardzo treściwa książka skrząca humorem mojej ukochanej Pani Wellman!

Niby poradnik o modzie, ale tak naprawdę poradnik o życiu, o dobrym życiu.

Avatar użytkownika - Katherina
Katherina
Przeczytane:2016-02-15, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek , Mam,
Kocham Dorotę! Za jej osobowość! Za jej styl bycia! Za jej szczerość! Książka opowiada o niej, czyta się ją jednym tchem sprawi że uśmiech na twej buzi zagości, a ona sama stanie Ci się bliższa niż kiedyś! Najzabawniejsza historia z książki? Hm opowiadająca sytuację ze sklepu gdy dwóch pijaczków między sobą rozmawia że skądś tą kurwę zna. A ona prawie się nie posikała ze śmiechu. Opowiada o swoim życiu, domu, rodzinie oraz o swoich psach.
Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2015-01-20, Ocena: 4, Przeczytałam, 12 książek 2015, Mam,
Product placement...
Być jak Pągowski. Andrzej Pągowski w rozmowie z Dorotą Wellman
Dorota Wellman0
Okładka ksiązki - Być jak Pągowski. Andrzej Pągowski w rozmowie z Dorotą Wellman

Nawet nie wiecie, że wciąż go macie przed oczami. Jest jednym z największych mistrzów polskiego plakatu a jego prace na zawsze zrosły się z filmami m...

Jak być przyzwoitym człowiekiem?
Dorota Wellman0
Okładka ksiązki - Jak być przyzwoitym człowiekiem?

Dorota Wellman - można ją kochać, nie trzeba jej lubić, nie da się jej zlekceważyć. Dorota nie boi się tematów tabu, trudnych pytań, kontrowersyjnych...