Kurs szczęścia

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-09-25
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7778-434-1
Liczba stron: 0
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 4.88 (8 głosów)

Podświadomość jest jak dzikie, przestraszone zwierzątko. Trzeba je cierpliwie i wytrwale oswajać – bo dopiero wtedy pozwoli ci podejść bliżej i naprawdę się poznać. Wiesz dlaczego tyle razy wydawało ci się, że już wyprostowałeś wszystkie swoje myśli, a potem nagle odkrywałeś, że są tak samo poplątane jak zawsze? Bo za szybko ogłosiłeś zwycięstwo. Zapisów w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia. I nie wystarczy jedna fantastyczna decyzja. Trzeba ją podejmować na nowo codziennie i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nowy sposób myślenia. Ta książka uczy właśnie tego. To interaktywne ćwiczenia, które kiedyś wymyślałam dla siebie, a teraz mam nadzieję, że także Tobie pozwolą przejść na jasną i czystą stronę życia.

Kup książkę Kurs szczęścia

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2013-10-22, Ocena: 5, Przeczytałam,
ABC szczęścia   Żyje się po to, żeby być szczęśliwym. – pisał Sołżenicyn. Czym jednak tak naprawdę jest szczęście? Dlaczego niektórzy z nas szukają go przez całe życie i umierają w poczuciu, że zostali potraktowani przez los niesprawiedliwie, że nigdy nie dane im było zaznać tego błogostanu? Czy szczęście wiąże się ze stanem posiadania, czy raczej jest subiektywnym odczuciem i umiejętnością cieszenia się z najmniejszego nawet drobiazgu, z każdej chwili, którą możemy celebrować, z jej piękna? I wreszcie – czy szczęścia można się nauczyć?   Można, jeśli tylko odkryjemy, czym tak naprawdę szczęście dla nas jest. Dzięki Beacie Pawlikowskiej zadanie to stanie się nieco łatwiejsze, choć proces dochodzenia do celu nie może być prosty. Samorozwój jest bowiem zjawiskiem żmudnym, wymagającym wielu wyrzeczeń, żelaznej dyscypliny oraz odpowiedzi na takie pytania, których najczęściej wolelibyśmy uniknąć. Odkrywają bowiem one prawdę o nas samych, a ta nie zawsze bywa przyjemna.   Kurs szczęścia, opublikowany nakładem wydawnictwa G+J, to trzeci już tom serii W dżungli podświadomości, która zmusza nas do zajrzenia w głąb siebie, do samopoznania, do pracy z samym sobą i swoimi emocjami. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie lepszej jakości życia oraz… szczęścia.   Pawlikowska dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami dotyczącymi zmiany fałszywych kodów ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Kurs szczęścia

Avatar użytkownika - justsmileback
justsmileback
Przeczytane:2015-06-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna część z serii Beaty Pawlikowskiej. Lektura pozytywnie nastawiająca do życia, namawiająca do walki o swoje marzenia. Zawiera wiele mądrych cytatów, które łatwo zakodować w pamięci. Genialna na prezent! :))
Link do opinii
Avatar użytkownika - aspazjaa
aspazjaa
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 tygodnie,
Najlepsza z książek poradnikowych Beaty Pawlikowskiej. Dlatego że to nie tylko poradnik, ale i zestaw ćwiczeń. Autorka zmusza czytelnika do zastosowania w rzeczywistości swoich rad. "Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, musisz się postarać", zaznacza. Zdecydowanie warto spróbować.
Link do opinii
Avatar użytkownika - darr2
darr2
Przeczytane:2013-11-03, Ocena: 5, Przeczytałam, magiczne,
Pozytywny poradnik jak najbardziej :) Praktyczne ćwiczenia, systematyczne ich wykonywanie może każdego z nas przybliżyć do określonego, zamierzonego celu. Bardzo kreatywnie skonstruowana książka, dowód że można zmienić wszystko co się tylko zapragnie :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2013-09-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Napisany przystępnie, zabawnie poradnik. Pokazujący, że praca nad sobą nie musi jawić się jako ciężka praca, lecz realizacja dobrego planu. Autorka nie ukrywa, iż na tej drodze mogą pojawić się trudności. Pokazuje ich źródła i możliwości przezwyciężania.
Link do opinii
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-09-26, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo trafne rady i porady związane z postrzeganiem siebie i świata. Pomocny poradnik w szukaniu szczęścia:)
Link do opinii
Avatar użytkownika - madrill
madrill
Przeczytane:2014-04-23, Ocena: 3, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - mosiek
mosiek
Przeczytane:2013-11-19, Przeczytałam,
Inne książki autora
Kurs pozytywnego myślenia. Idę moją własną drogą
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Kurs pozytywnego myślenia. Idę moją własną drogą

Jak polubić samego siebie, jak odzyskać poczucie celu, jak nauczyć się w wiary w siebie, jak odzyskać siłę, jak nauczyć się być znów sobą...

Blondynka u szamana
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Blondynka u szamana

Beata Pawlikowska - pisarka i podróżniczka, autorka audycji "Świat według Blondynki" w Radiu Zet, pół życia spędza w dżungli amazońskiej. Teraz mamy szansę...

Reklamy