Mężczyzna doskonały

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2016-02-03
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-64379-14-7
Liczba stron: 360
Dodał/a książkę: dayna15

Ocena: 4.25 (4 głosów)

Biuro matrymonialne Happy Ending robi furorę w Verily, elitarnym osiedlu pod Nowym Jorkiem. Bryluje tam Kennedy Ashe, konsultantka i doradczyni o figurze i urodzie topmodelki, która sprosta każdemu wyzwaniu, nawet jeśli okaże się nim świeżo pozyskany klient Nate Ellison Raymond Dunkle, dziwak do sześcianu. Kennedy z koszmarnego niedołęgi zrobi najbardziej pożądane ciacho na małżeńskim rynku Verily. Stopniowo zauważa, że ona i Nate są do siebie niepokojąco podobni. Czy pójdzie za głosem serca? A może lęk skaże ją na samotność, zaś Nate właśnie dzięki niej znajdzie prawdziwą miłość i ułoży sobie życie… z inną kobietą?

Kup książkę Mężczyzna doskonały

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - catarina78
catarina78
Przeczytane:2016-03-03, Przeczytałam,
Za każdym razem, gdy mam okazję przeczytać bestsellerową amerykańską powieść, jestem pełna podziwu, jak historyjkę, którą da się streścić w dwóch zdaniach, można rozciągnąć na 300-400 stron tekstu. Tym razem jest podobnie: on jest zaniedbanym geekiem szukającym żony, ona – seksowną właścicielką agencji matrymonialnej. I już wszystko wiadomo – będzie romans. Perypetie obejmą ponad trzy setki stron, będziemy śmiać się, płakać i marzyć o mężczyźnie tak doskonałym jak Natan Ellison Raymond Dunkle.   Facet jest... konstruktorem rakiet, pracował w NASA, teraz działa dla prywatnej firmy. Nie szuka przelotnego romansu, ale żony, która da mu dzieci, będzie jego przyjaciółką i partnerem. Sam o sobie mówi: obejrzałem mnóstwo komedii romantycznych i musicali, żeby lepiej zrozumieć, czego pragną kobiety. Wow!   Do tego przystojny trzydziestolatek czytuje regularnie "Cosmopolitan", kolorowe magazyny kobiece, wypełnia zawarte w nich ankiety i stara się tym samym spełniać wszelkie statystyczne oczekiwania. Jego problem to tylko brak czasu na normalne randkowanie i zaniedbany wygląd specjalisty od komputerów. Nate staje się zatem wyzwaniem dla pięknej właścicielki biura matrymonialnego, która postanawia "podrasować" jego wygląd i szanse na rynku małżeńskim. Zaczyna od metamorfozy wyglądu – wizyty u stylisty, kosmetyczki, co owocuje gładką skórą, ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Mężczyzna doskonały

Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2017-08-05, Ocena: 4, Przeczytałam, Wyzwanie - 100 książek na 2017,

No cóż, zasadniczo nie lubie romansów, bo są potwornie przewidywalne. Skoro poznajemi na początku dwoje bohaterów i ich  otoczenie, przyjacioł, rodzinę, lęki, zainteressowania itd., to można sie spodziewac, że w końcu sie zejdą. Tak było i teraz. Nate szuka drugiej połowy, wiec zgłasza sie do biura matrymonialnego i (z wzajemnością) wpada w oko swatce. Na szczęście profesjonalny dystans swatka/klient pozwala im mówić sobie bezkarnie wiele rzeczy, których nigdy w życiu nie powiedziałoby się partnerowi. Jest to niezwykle korzystne, bo oboje maja dość trudne charaktery i nigdy by się nie dogadali gdyby od razu zostali parą. Nie będzie chyba wielkim spoilerem, jeśli napiszę , że wszystko się dobrze kończy :-) Byłam zaskoczona jak miło spędziłam czas z tą książką. 

Link do opinii
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-14, Ocena: 3, Przeczytałam,
Doskonały mężczyzna istnieje! Jego ubrania są ciągle poplamione, mamrocze pod nosem matematyczne równania, ma obsesje na punkcie bakterii w miejscach pubicznych, uwielbia grać w golfa i dobrze, że istnieje tylko w tej książce! Sama książka na tle innych romansów jest bardzo nudna, strasznie się zawiodłam, pomimo dobrego pomysłu autorce jednak zabrakło tej iskry która dodałaby charakteru całości.
Link do opinii
Avatar użytkownika - csrusade
csrusade
Przeczytane:2016-12-16, Ocena: 5, Przeczytałam, przeczytane,
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2016-06-08, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Reklamy