Moja Islandia

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2013-02-15
Kategoria: Podróżnicze
Dodał/a książkę: Sardegna

Islandia - mała wyspa z wielką osobowością, garstka ludzi z ogromnym potencjałem i niegasnącą energią. Znaleźć tu można wszystko, o czym turysta sobie tylko zamarzy. Powiedzenie "dla każdego coś miłego" sprawdza się tutaj w stu procentach. Weekendowe huczne nocne życie, knajpki z żywą muzyką, niezliczona ilość kawiarni oferujących pyszne islandzkie specjały i aromatyczną kawę. Lasy pełne jagód i grzybów, parki troli i elfów - wierzy w nie ponad połowa Islandczyków - ocean zamieszkały przez pojawiające się co chwilę na jego powierzchni wieloryby i orki, ośnieżone szczyty gór, bulgoczące błota, gorące źródła, wybuchające gorącą parą gejzery i huczące wodospady. Islandia - koniec świata na wyciągnięcie ręki. Niewiele ponad trzy godziny lotu wystarczy, aby zobaczyć na własne oczy rzeczy niewyobrażalne i przeżyć to, co wydaje się niemożliwe.

Kup książkę Moja Islandia

Opinie o książce - Moja Islandia

Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-03-17, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Przyznam szczerze, że z chęcią przeczytałabym więcej na ten temat. 73 strony to zdecydowanie za mało, aby opisać ogrom wrażeń i spostrzeżeń, jakie zapewne autorka ma w zanadrzu. Może kiedyś książka doczeka się rozszerzenia, a ja z chęcią ponownie po nią sięgnę. więcej: http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/03/moja-islandia-magdalena-anna-wecawiak.html
Avatar użytkownika - martuska_ja
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa