Namiętność

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2011-06-06
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-62885-02-2
Liczba stron: 456
Dodał/a książkę: mirabell3012

Ocena: 5 (1 głosów)

Julita Sierota William Hyde i córka profesora Melissa Elmet spotykają się na Oksfordzie i wkrótce zakochują się w sobie młodzieńczą, gorącą miłością. Jednak na skutek interwencji rodziny dziewczyny, ich potajemnie zawarty związek małżeński zostaje unieważniony. Zrozpaczona Melissa, starając się zapomnieć o przeszłości, przyjmuje posadę nauczycielki akademickiej.

Odrzucony i rozgoryczony Will postanawia wstąpić do jednostek szpiegowskich, a wkrótce staje się nowojorskim milionerem z piękną dziewczyną u boku i złymi wspomnieniami o tej, która złamała mu serce.

Życie każdego z nich popłynęło zupełnie innym torem, mają się nie spotkać już nigdy więcej. I wtedy zaczyna się seria zabójstw.

Tylko Will potrafi dostrzec związek pomiędzy czterema głośnymi morderstwami i śmiercią pracującego nad tajnym projektem ojca Melissy. Obawia się, że jego dawna miłość może być następnym celem. Chyba, że dotrze do niej przed innymi.

Namiętność to damska wersja Jamesa Bonda: trzymający w napięciu, wciągający majstersztyk o walce z uczuciem i bitwie o życie...

Kup książkę Namiętność

Opinie o książce - Namiętność

Avatar użytkownika - Jusia19
Jusia19
Przeczytane:2017-08-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 35 książek 2017,

William Hyde i Melissa Elmet w młodości wzięli ślub. Przez rodzieców dziewczyny ich drogi niestety się rozeszły. Po latach William wraca, by uratować dziewczynę od śmierci. Ktoś myśli, że ona wie o czymś, co wynalazł jej ojciec, jednak Melissa nie ma o tym pojęcia. Teraz muszą uciekać od śmierci, zostawiając za sobą wiele ofiar. 

Link do opinii
Reklamy