Obrona psychiczna dla początkujących

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2011-03-30
ISBN: 978-83-62476-16-9
Dodał/a książkę: lokesh

Dom jest miejscem schronienia i ostoją bezpieczeństwa, gdzie można odpocząć i nabrać sił. Czy zastanawiałeś się jednak nad tym, co może zagrażać Tobie, Twoim bliskim i Twojemu domowi? Nie wystarczy zabezpieczyć się za pomocą dobrych alarmów i zamków, ponieważ nie chronią przed negatywną energią, która wdziera się do każdego wnętrza i pomiędzy ludzkie relacje. Z tej książki dowiesz się, jak chronić przed jej wpływem siebie i swoją rodzinę.

Krok po kroku nauczysz się uaktywniać właściwości ochronne amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Poznasz rytuały magii ochronnej oraz dowiesz się, jak skutecznie odpierać ataki psychiczne i chronić siebie i swoją aurę. Wszystko po to, by stworzyć harmonijny dom, w którym wszyscy się kochają, czują się dobrze i bezpiecznie oraz zapewnić pomyślność tym, na których dobru szczególnie nam zależy.

Jeśli pragniesz wzmocnić ochronę swego domu oraz stworzyć bezpieczne wnętrza, w których nic nie będzie ci zagrażać, a także ochronić swoich najbliższych, ta książka jest właśnie dla ciebie.

Kup książkę Obrona psychiczna dla początkujących

Opinie o książce - Obrona psychiczna dla początkujących

"Krok po kroku nauczysz się korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Wszystko po to, aby stworzyć harmonijny dom, w którym wszyscy się kochają, czują się dobrze i bezpiecznie oraz zapewnić pomyślność tym, na których dobru szczególnie nam zależy." Nie wiem dlaczego sięgnęłam po tę książkę. Talizmany, amulety... dla mnie to totalne bzdury. Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy, to powinien przeczytać ten poradnik. Jest tutaj mnóstwo informacji przekazanych w uporządkowany i przystępny sposób. Mnie jednak nie przekonał. Liczyłam na inny rodzaj lektury.
Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Jak przyciągnąć szczęście? 365 sposobów na to, aby los zawsze ci sprzyjał

Czym jest szczęście? Jak przyciągnąć je do siebie lub jak poprawić jego jakość? Autor bestsellerowych poradników objaśnia, czym jest pomyślność...

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury
Richard Webster0
Okładka ksiązki - Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury

Kompletny podręcznik odczytywania i uzdrawiania aury Richarda Webstera to pełne i wyczerpujące źródło wiedzy o aurze i najskuteczniejszych metodach pracy...