Okładka książki - Paleoastronautyka. Goście z Kosmosu?

Paleoastronautyka. Goście z Kosmosu?

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne
ISBN: 83-03-00028-4
Dodał/a książkę: Regalia

Książka wiąże w sobie tematy powstania i rozwoju rodzaju ludzkiego oraz prawdopodobnej ingerencji w ten proces istot pozaziemskich. Spis rozdziałów. Co jest jeszcze prawdopodobne Atlantyda Piramidy Kto odkrył świat Zagadki kultury Zagadki wiedzy Legendy, mity, religie Podobizny Między mitologią a mitomanią

Kup książkę Paleoastronautyka. Goście z Kosmosu?

Opinie o książce - Paleoastronautyka. Goście z Kosmosu?

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2016-08-24, Ocena: 5, Przeczytałam, Coś do powiedzenia mam, Pożyczone od innych,
Spodziewałam się raczej zachwalania i piania wniebogłosy - w prehistorii odwiedzili nas Obcy! Ależ skąd! Autor nie jest stronniczy, i - chociaż mam odczucie, że bardziej jest na nie - nie opowiada się po żadnej ze stron. Opisuje, jak sławy światowe (taki np. Däniken) tłumaczą, że rysunki, figurki, powstanie piramid - że to wszystko ma związek z Obcymi. Że nie, nie - oni nie mogli sami stworzyć coś tak pięknego, przecież na cywilizacja była nie-rozwinięta! Naprawdę, takie wymysły ludzie tworzą... Ale bardzo ciekawy jest zestaw odkryć.
Dobry pies
Rafał Witek