Pippi się wprowadza i inne komiksy

Wydawnictwo: Zakamarki
Data wydania: 2015-05-29
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-7776-107-6
Dodał/a książkę: mama_kazala

Oto Pippi Pończoszanka, najsilniejsza dziewczynka świata, która właśnie wprowadziła się do Willi Śmiesznotki i zapoznała z Tommym i Anniką – dziećmi z sąsiedztwa. Wspólnie przeżyją mnóstwo przygód, bo z Pippi nie można się nudzić!

Pierwszy z trzech tomów komiksów o Pippi. W latach 1957-59 Astrid Lindgren wraz z ilustratorką Ingrid Vang Nyman stworzyły historyjki komiksowe, które ukazywały się w kolejnych numerach miesięcznika dla dzieci, a w latach 1969-71 zostały wydane w Szwecji w wersji książkowej.

Dzięki drukowanym literom komiksy mogą stać się pierwszą samodzielną lekturą. Dla jednych będą pierwszym spotkaniem z Pippi, dla innych – spotkaniem z dobrą znajomą. W każdym przypadku niepokorny charakter Pippi i jej szalone przygody sprawią, że będzie to spotkanie niezwykłe!

Kup książkę Pippi się wprowadza i inne komiksy

Opinie o książce - Pippi się wprowadza i inne komiksy

Avatar użytkownika - Zosia2010
Zosia2010
Przeczytane:2015-09-27, Ocena: 6, Przeczytałam, wyzwanie 2015 26 książek,
"To najpiękniejszy komiks jaki mi pokazałaś. Chciałabym móc czasem być taką Pippi co robi co chce, jest silna, sprytna i potrafi sama piec pierniki. Dlaczego mam tak mało pięknych komiksów? Koniecznie musisz mi przeczytać prawdziwą książkę o przygodach Pippi." Mamy opinia na temat książki: http://ksiazkawdzieci.blogspot.com/2015/09/pippi-sie-wprowadza-i-inne-komiksy.html