Sezon na winobranie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2011-11-10
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788308047934
Liczba stron: 400
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 4 (1 głosów)

Patricia Atkinson odniosła sukces. Francuzi pokochali jej wina, a prestiżowe nagrody, którymi je uhonorowano, przyniosły jej sławę jednej z wiodących producentek tego trunku w regionie. A jednak... Każdy sukces kosztuje, cieniem tego była samotność, rozstanie z mężem, śmierć przyjaciela. Ukojenie Patricia znalazła w pięknie przyrody, hojności ziemi, życzliwości sąsiadów. Ta książka jest pochwałą prostych uroków wiejskiego życia - dobrego wina, przyjaźni, życia ściśle zespolonego z mądrym rytmem natury. Jeśli możesz wziąć udział w polowaniu, iść na ryby albo poszukać trufli, by zjeść ją na śniadanie, czego jeszcze potrzebujesz do szczęścia?

Kup książkę Sezon na winobranie

Opinie o książce - Sezon na winobranie

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2014-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
"Sezon na winobranie " to kontynuacja bestsellera "W dojrzewającym słońcu". Nie zabraknie w niej uczuć, miłości, wzruszeń (zwłaszcza pod koniec książki). Myślę, że powieść ta przypadnie do gustu głównie tym, którzy interesują się winnicami, opisami zieleni i kuchnią francuską. Nie polecę lektury tym, którzy są na diecie. No dobra żart, możecie spróbować. Specjały kulinarne są tak realistycznie opisane, że ślinka cieknie i miałam ochotę sama coś upitrasić.
Link do opinii
Inne książki autora
W dojrzewającym słońcu
Patricia Atkinson0
Okładka ksiązki - W dojrzewającym słońcu

Pierwsze zdanie, które wypowiedziała po francusku to Bonjour, je m’appelle Madame Atkinson, je suis desolée pour le poulets, gdy jej pies zagryzł...

Reklamy