Okładka książki - Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji

Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji

Wydawnictwo: Fronda
Data wydania: 2013-06-10
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-622-6867-2
Dodał/a książkę: IzaaK

Dariusz Loranty i Aleksander Majewski w książce pt. "Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji" przedstawiają obraz polskich stróżów prawa widziany oczami byłego policjanta. Praca policji to z jednej strony ciągłe ratowanie samobójców, uprowadzenia ludzi dla okupu, przeciwdziałanie zagrożeniom terrorystycznym, pogonie za bandytami, wykrywanie zabójstw, łapanie morderców, z drugiej strony korupcja, współpraca ze światem przestępczym, degeneracja moralna, alkoholizm, eskapady do agencji towarzyskich. Wszystko to za czasów „odnowionej, demokratycznej III Rzeczypospolitej”, która wciąż przypomina czasy PRL. Tematy, które zwykły szary obywatel zna tylko z filmów, stanowią podstawę tej książki. Najsłynniejszy polski negocjator policyjny, który pracował przy blisko 50 porwaniach dla okupu, postanowił zdradzić kulisy pracy w polskiej policji od początku lat 90. Teraz po raz pierwszy w historii możesz poznać pracę polskich stróżów prawa od wewnątrz.

Kup książkę Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji

Opinie o książce - Spowiedź psa. Brutalna prawda o polskiej policji