Szkoła dla mężów

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: Autor X

Romantyczna komedia pomyłek. Sophie i Mark są szczęśliwym małżeństwem z kilkumiesięcznym synkiem. Ale na tym monolicie pojawia się pierwsza skaza. Aby wykazać się w nowej pracy, Mark zostaje po godzinach i zaniedbuje rodzinę. Sophie podejrzewa, że ma romans. Do akcji wkracza jej matka, której ambicją jest mieć bogatego zięcia. Mark do takich nie należy, tymczasem na horyzoncie pojawia się dawna sympatia Sophie, zamożny, choć bezduszny Simon. Rozwód wisi na włosku. Zagęszcza się sieć intryg, któr

Kup książkę Szkoła dla mężów

Opinie o książce - Szkoła dla mężów

Avatar użytkownika - Lady_Mary
Lady_Mary
Przeczytane:2016-11-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku :),
Romantyczna komedia pomyłek, która pod wartką akcją i z pozoru łatwym tematem ukrywa drugie dno. Ciekawe spojrzenie na system wartości i na łatwość, z jaką można stracić z oczu to, co najważniejsze.
Avatar użytkownika - patita1990
patita1990
Przeczytane:2015-09-16, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Świetna lektura opowiadająca o tym, jak łatwo stracić, to co ważne w życiu i jak trudno to potem odzyskać. Historia widziana od tej drugiej strony, starań i dylematów męża próbującego odzyskać uczucia żony. Napisana lekkim językiem, wciągająca swoją fabułą i dialogami.
Jak miło w Cannes
Holden Wendy0
Okładka ksiązki - Jak miło w Cannes

Sprawnie i z humorem napisana powieść obyczajowa autorki Fatalnej sławy. Kate Clegg - dziennikarka w lokalnym tygodniku, spec od relacji z prowincjonalnych...