Okładka książki - Treasure Hunters. Łowcy skarbów

Treasure Hunters. Łowcy skarbów

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-05-14
ISBN: 978-83-240-3350-8
Dodał/a książkę: czytam

Zdobywanie skarbów jest EKSTRA …dopóki nie musisz ścigać się z czasem. I z piratami.

Bick, Beck, Burza i Tommy od dziecka mieszkają na statku. Od kiedy ich rodzice zaginęli, sami poszukują skarbów. Muszą natychmiast odnaleźć:
1. wrak pełen złota
2. legendarne kosztowności
3. skradzione dzieła sztuki
4. zaginionych rodziców (!!!)

Jak rodzeństwo poradzi sobie z przemytnikami i tajnymi agentami? Dlaczego Zguba to złe imię dla statku? Kim są nurkujący nindża piraci? I czy może być lepszy obiad, niż hamburger z frytkami i pizza?

Kup książkę Treasure Hunters. Łowcy skarbów

Opinie o książce - Treasure Hunters. Łowcy skarbów

Avatar użytkownika - Furia
Furia
Przeczytane:2015-06-18, Ocena: 6, Przeczytałem,
Rewelacyjna książka! Moje dzieci uwielbiaj ja za niesamowite przygody, a ja, ich mama, za mądrość jaka z niej płynie. Patterson pokazuje jak wiele można zyskać kiedy się współpracuje, słucha się siebie nawzajem i trzyma razem nawet kiedy kłótnia wisi w powietrzu. Świetna lekcja współpracy.
Avatar użytkownika - Optymistka
Optymistka
Przeczytane:2015-06-17, Ocena: 6, Przeczytałem,
Moja dziesięcioletnia córka skończyła czytać książkę w ciągu paru dni, ponieważ nie mogła się doczekać jakie będzie zakończenie? Od tego czasu jej ulubiona zabawa to, jak nietrudno się domyślić, poszukiwanie skarbów:)
Treasure Hunters. Tajemnica mapy
James Patterson, Chris Grabenstein0
Okładka ksiązki - Treasure Hunters. Tajemnica mapy

Bick, Beck, Burza i Tommy od dziecka mieszkają na statku i poszukują skarbów. Pewnego dnia mama i tata znikają bez śladu, a rodzeństwo wpada w niezłe tarapaty...