Tropiciel

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-10-29
Kategoria: Historyczne
Dodał/a książkę: elibri

MOSKWA PAMIETA, NIE WYBACZA.

ZNAJDZIE, UKARZE, DOPEŁNI ZEMSTY...

W stolicy Federacji Rosyjskiej zostaje brutalnie zamordowany polski dyplomata. Rosyjskie i polskie słuzby prowadza dochodzenia, ktore grzezna w gaszczu fałszywych tropow.

Do Warszawy przylatuje przybrany brat ofiary, owiany zła sława były amerykanski komandos. ,,Opieke" nad nim sprawuje młoda agentka polskiego kontrwywiadu.

Sprawy wymykaja sie jednak spod kontroli... Smierc zbiera krwawe zniwo - kto zabija? Terrorysta, nowa mafia czy stara tajemnica?

Vladimir Wolff po mistrzowsku opowiada jedna z legend PRL-u, przedstawiajac niepokojaco prawdopodobny scenariusz wydarzen skazanych na zapomnienie przez KGB i dawne polskie specsłuzby.

Kup książkę Tropiciel

Opinie o książce - Tropiciel

Avatar użytkownika - radeksc-wp
radeksc-wp
Przeczytane:2016-08-15, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2016,
dobrze się czyta. Szybka akcja. Poziom fantastyki naukowej duży, ale do zaakceptowania.
Armagedon. Hydra
Vladimir Wolff0
Okładka ksiązki - Armagedon. Hydra

Amerykę unicestwił zabójczy wirus. Rosja drży w posadach, a jedność europejska utonęła w fali uchodźców... Polska przejęła europejskie...

Stalowa kurtyna
Vladimir Wolff0
Okładka ksiązki - Stalowa kurtyna

Polskie Leopardy w akcji, a nad nimi natowskie Raptory i szalona historia, której trudno się oprzeć. Po lekturze takiej powieści nie pozostaje nic innego...