Wieża z klocków

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Kategoria: b.d
Dodał/a książkę: Autor X

We wstępie do książki Wojciech Eichelberger napisał: "Z radością i wdzięcznością przeczytałem książkę Katarzyny Kotowskiej. To jedna z tych ostatnio coraz rzadszych publikacji, które przywracają i podtrzymują wiarę, nadzieję i miłość. Czyta się ją jak najlepszy romans. I nie ma w tym nic dziwnego, bo w istocie jest to książka o wielkiej i trudnej miłości. W kilku znakomicie uchwyconych i opisanych epizodach autorka zawiera poruszającą historię wielowymiarowego, skomplikowanego procesu, który d

Kup książkę Wieża z klocków

Opinie o książce - Wieża z klocków

Avatar użytkownika - mysha
mysha
Przeczytane:2016-05-03, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2016, Mam,
"Wieża" jest książką, o której nie powinno się pisać długich, zachęcających opinii. Sama w sobie ma tak wielką wartość, że każdy powinien ją po prostu przeczytać. Przyszli rodzice adopcyjni - żeby wiedzieli, na co się piszą. Obecni rodzice adopcyjni - aby dodać sobie siły świadomością, że gdzieś tam w świecie jest ktoś, kto czuje to samo. Osoby, które z adopcją nie mają nic wspólnego - aby otworzyli oczy i zobaczyli nie tylko jak trudna, ale przede wszystkim piękna jest adopcja dziecka i mogli chociaż odrobinę wczuć się w sytuację zarówno osób bezpłodnych, jak i adoptujących dzieci.