100 bajeczek ko造saneczek

Data wydania: 2010-02-22
ISBN: 978-83-7442-955-9
Doda/a ksi捫k: Sadu

Ocena: 5 (1 g這s闚)

Aaaa... Chce mi si spa! Ciii... Nawet ksi篹yc st徙a na paluszkach, 瞠by Ci nie obudzi... Jeszcze chwila, jeszcze moment, puchowa ko責erka i mi瘯ka podusia uko造sz Ci do snu! A kolorowe bajki przynosz najpi瘯niejsze kolorowe sny... Dawno temu ma造 puszysty kotek i jego mamusia... Aaaa... Aaaa... Dobranoc, kochanie! Bajeczki- ko造saneczki: * przygodowe * podr騜nicze * fantastyczne * s這dkie * troszk straszne

Kup ksi捫k 100 bajeczek ko造saneczek

Opinie o ksi捫ce - 100 bajeczek ko造saneczek

Avatar u篡tkownika - Sadu
Sadu
Przeczytane:2016-01-05, Ocena: 5, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki 2016,
Moja siostra po prostu pokocha豉 ta ksi捫k. Codziennie wybiera豉 sobie kilka bajeczek, 瞠bym jej przeczyta豉 na dobranoc. A wyb鏎 mia豉 du篡 bo a 100 bajeczek w jednej ksi捫eczce. Podzielone na kategorie. Bajeczki przygodowe doskona造m sposobem na nud. Wszystkie by造 zabawne i ciekawe. Pokazuj, 瞠 przygody mo瞠 mie ka盥y listonosz, celnik, biedronka, nawet skarpeta pod 堯磬iem. Przygod mo瞠 prze篡 tak瞠 dziecko id帷 na ryby z tat, bawi帷 si w szpiega w autobusie. A mo瞠 da si ponie嗆 wyobra幡i i odwiedzi inn planet albo podwodny 鈍iat. Czasem magicznym miejscem mo瞠 by zwyczajne 堯zko. A pieni康ze nie s do tego potrzebne. Nie trzeba za nimi biega po ca造m 鈍iecie jak pewien mors. Bajki podr騜nicze zabiera造 do niezwyk造ch miejsc. D簑ngla, pustynia i Alaska nie s wcale tak daleko gdy ma si w r瘯u ksi捫k. Mo積a te polecie wysoko do nieba przy pomocy ba鎥i mydlanej albo latawca. Bajeczki ucz tolerancji, patrzenia na innych, pomagania sobie i zach璚aj do poznawania 鈍iata. Najbardziej wyobra幡i rozwijaj bajeczki zaczarowane. To mo瞠my spotka dobre czarownice, wr騜ki kt鏎e wol d磨nsy, zakochane krasnale, pomocne syrenki. Bajki pokazuj, 瞠 przyja潯 i mi這嗆 to najwi瘯sza magia. S這dkie bajeczki to opowie軼i o czu這軼i i mi這軼i. Bo dziecko powinno wiedzie czym jest mi這嗆 zakochanych par, mi這嗆 rodzic闚 do swojego dziecka, rodze雟twa i przyjaci馧 do siebie, o tym 瞠 nikt nie powinien by samotny. Na koniec bajki troch straszne, kt鏎e malucha na pewno nie przestrasz. Za to naucz, 瞠 ka盥y si czego boi i nie ma w tym nic z貫go a l瘯 zawsze mo積a pokona. Najlepiej 鄉iechem i wiar w siebie. Ka盥a ze stu bajeczek ma jaki mora cho nie s d逝gie. W sam raz na dobranoc, ka盥y na jedn znajdzie czas, bo ka盥y rodzic powinien czyta swojemu dziecku.