13 ran

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2012-01-01
ISBN: 9788376742090
Dodał/a książkę: dona

Lee, Darda, Masterton, Kałużyńska, Cichowlas, Ketchum, Kayman, Maberry, Kyrcz, Zielińska, Hautala, Klejzerowicz, Radecki, Mellick III poważnie Was zranią… Najlepsi z najlepszych. Najbardziej rozpoznawalni. Utalentowani i doskonale przygotowani do tego, by zaintrygować i przestraszyć. Niepowtarzalny zbiór opowiadań najpopularniejszych autorów polskich i zagranicznych. Ghost story, slasher, gore, bizarro. Inspirowane życiem i śmiercią, jasną i ciemną stroną ludzkiej natury. Niepokojące, zaskakujące, krwawe, dziwne. Opowiadania zawarte w tym tomie mogą odmienić Wasze spojrzenie na to, co do tej pory wydawało się zwyczajne i pozbawione ikry. Zranią was. Od środka. Z pełną premedytacją. Uderzą mocno, nie znając współczucia. Trzynaście razy… Więc błagajcie o litość, dopóki jeszcze możecie! Książka w tradycji entuzjastycznie przyjętych przez czytelników zbiorów opowiadań: „11 cięć” i „15 blizn”.

Kup książkę 13 ran

Opinie o książce - 13 ran

Avatar użytkownika - Dizzy
Dizzy
Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo interesująca antologia, przedstawiająca grozę w różnych obliczach. Największe wrażenie zrobiło na mnie opowiadanie "Pan Kadłubek" Edwarda Lee - po prostu wybił się na tle innych, robiąc na mnie wręcz piorunujące wrażenie. Na uwagę zasługuje także "Opowiem ci mroczną historię" Stefana Dardy - autor wspaniale buduje napięcie i czytanie go było istną przyjemnością. "13 ran" to zdecydowanie jedna z najlepszych antologii opowiadań grozy z jaką się dotychczas spotkałam!
Avatar użytkownika - Zetka_Siedlce
Zetka_Siedlce
Przeczytane:2014-10-12, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014, Wypożyczone (2014),
Koń siedmionogi. Bajki węgierskie
Praca zbiorowa 0
Okładka ksiązki - Koń siedmionogi. Bajki węgierskie

Warszawa 1980...

Coco. Kocham ten film
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Coco. Kocham ten film

Weź do ręki tę przepięknie ilustrowaną książeczkę i przenieś się do magicznego świata Disney'a. Spotkasz tam Miguela, dwunastolatka dorastającego w rodzinie...