Okładka książki - Dary losu

Data wydania: 2003
Kategoria: Romans
ISBN: 83-7337-541-4
Dodał/a książkę: dona

„Dary losu” autorstwa dwóch niezwykle poczytnych amerykańskich autorek. Cztery pełne romantyzmu opowiadania o miłości, których kulminacja następuje w święto Bożego Narodzenia. Emanujące ciepłem, stanowią idealny prezent dla wszystkich, którzy wciąż wierzą w magię tych niezwykłych świąt. W opowiadaniu „Z czystej ciekawości”, którego akcja rozgrywa się w zasypanej śniegiem Wirginii, młoda wdowa odkrywa, że cuda rzeczywiście się zdarzają - i to w najmniej spodziewanych okolicznościach. Natomiast „Zmiana uczuć” to osadzona w realiach Kolorado wzruszająca opowieść o wybitnie inteligentnym dwunastolatku, który postanawia wyswatać swoją wielkoduszną, za to wyjątkowo nieporadną życiowo matkę. Londyn okresu Regencji ożywa na stronach opowiadania „Cud” - opisującego konsekwencje, jakie musi ponieść pewien znużony życiem arystokrata, kiedy nieopatrznie godzi się na skandaliczną propozycję. Z kolei w „Zleceniu” utalentowana artystka, mająca sfotografować wspaniałe wesele w posiadłości milionera-samotnika, niespodziewanie poznaje sekrety męskiego serca.

Kup książkę Dary losu

Opinie o książce - Dary losu