Światełko w oknie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2012-01-01
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788375064254
Liczba stron: 550
Dodał/a książkę: anoola

Ocena: 0 (0 głosów)

Kolejny tom opowieści o cudownym świecie ojca Tima. Miasteczko Mitford to takie senne miejsce, które zawsze pojawia się w naszych myślach, gdy chcemy uciec od cywilizacji, sąsiedzi są mili, zaginione rzeczy odnajdują się w cudowny sposób, a chorzy czują się coraz lepiej.

Jednak duszpasterza Mitford, Timothy'ego Kavanagha, powoli ogarnia przerażenie - nie może się już dłużej wypierać, nawet wobec siebie samego, iż zakochał się w swojej sąsiadce, Cynthii Coppersmith. Ona z kolei widzi w nim człowieka czułego i śmiałego, który powinien odnaleźć wspólną drogę zarówno dla swego uczucia, jak i surowych zasad.

Ale ścieżki prawdziwej miłości nigdy nie są proste i ojciec Tim napotyka wiele przeszkód. Na dodatek mieszkańców tej sielskiej miejscowości elektryzują plany zapoznania ich choćby z częścią wielkomiejskich przyjemności. Czyżby ich spokojny rytm życia miał ulec nadchodzącej fali zmian?

"Światełko w oknie" - ciepła baśń, a jednocześnie rzeczywistość, o której się czasem marzy.

Kup książkę Światełko w oknie

Opinie o książce - Światełko w oknie

Avatar użytkownika - anoola
anoola
Przeczytane:2014-09-04, Przeczytałam, Mam,
Inne książki autora
Iskra boża
Jan Karon0
Okładka ksiązki - Iskra boża

Jan Karon zostawiła na koniec to, co najlepsze.Długo oczekiwany ostatni tom z ulubionej serii opowieści o Mitford.W powieści Iskra boża odnajdziecie postaci...

Iskra boża. Cudowne lata w Mitford
Jan Karon0
Okładka ksiązki - Iskra boża. Cudowne lata w Mitford

Jan Karon zostawiła na koniec to, co najlepsze. Długo oczekiwany ostatni tom z ulubionej serii opowieści o Mitford. W powieści Iskra boża odnajdziecie...

Reklamy