Okładka książki - ABC gotowania 2

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-10-17
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a książkę: elibri

Kolejna znakomita książka Mariety Mareckiej!

Gdyby nie program ,,ABC gotowania" pewnie nie miałabym aż tyle odwagi, by napisać książkę, teraz już kolejną. Przyznam, że w pierwszej chwili tematyka programu nie do końca mi odpowiadała. Myślałam: Będę smażyć jajecznicę i robić mielone? Dziesięć odcinków i po temacie. Przygotowywanie kolejnych odcinków zmuszało mnie jednak do wymyślania coraz to nowych prostych dań, z produktów tanich i łatwo dostępnych. Zaczęłam odgrzebywać stare przepisy, wypytywać mamę, teściową i wszystkich innych, dzięki którym stawiałam pierwsze kroki w kuchni. Po pierwszym sezonie odzew ze strony widzów i wyniki oglądalności pokazały, że chodzi właśnie o to, by gotować dla ludzi, przesadnie nie udziwniając.

Może dzięki tej książce ktoś zacznie gotować albo wprowadzi rewolucję w swoim dotychczasowym menu. Dzięki prostym pomysłom na dania życie będzie bardziej kolorowe.

Marieta Marecka to autorka bloga wkuchnibezdubli.pl, felietonistka kilku gazet i portali, gospodyni programu ,,ABC gotowania" w Kuchni+ i autorka książki o tym samym tytule, niezwykle ciepło przyjętej przez czytelników.

,,ABC gotowania 2" to kontynuacja poprzedniej książki i jeszcze więcej pomysłów na pyszne, pożywne i proste w przygotowaniu dania dla całej rodziny!

Kup książkę ABC gotowania 2

Opinie o książce - ABC gotowania 2