ABC Visual Basica 6

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2000-11-15
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-7197-353-5,
Liczba stron: 304
Dodał/a książkę: lokesh

Ocena: 0 (0 głosów)

Doskonały podręcznik dla początkujących programistów! Jednak i doświadczeni użytkownicy znajdą w niej ciekawe informacje. Dzięki tej książce nauczysz się tworzyć programy sterowane zdarzeniami, poznasz podstawowe i zaawansowane techniki stosowane w programowaniu wizualnym. Autor przedstawia techniki tworzenia programów -- poznaj zatem 24 projekty, które powstały z myślą o Tobie.

Poznaj także ponad 30 kontrolek ActiveX. Naucz się tworzyć okna komunikatów oraz okna dialogowe z zakładkami. Dzięki dokładnym opisom poznasz dziesiątki funkcji wbudowanych, by wkrótce zacząć pisać własne. Podobnie nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu tworzenie grafiki i korzystanie z plików graficznych.

Wybrane zagdanienia: operacje na łańcuchach znaków, pola tekstowe, przyciski opcji i pola wyboru, odmierzanie czasu i operacje na datach, dostęp do dysków, folderów i plików, bazy danych, zapisywanie danych na dysku, rozpowszechnianie programu.

Kup książkę ABC Visual Basica 6

Opinie o książce - ABC Visual Basica 6

Inne książki autora
Praktyczny kurs Visual Basic .NET
Bogdan Czogalik0
Okładka ksiązki - Praktyczny kurs Visual Basic .NET

Visual Basic .NET -- jeden z najbardziej uniwersalnych i popularnych języków programowania -- służy do tworzenia wszelkiego rodzaju programów: edytorów...

Access 2002. Tworzenie baz danych
Bogdan Czogalik 0
Okładka ksiązki - Access 2002. Tworzenie baz danych

Bazy danych należą do najpopularniejszych programów. Student, profesor, sekretarka, właściciel firmy, lekarz -- każdy potrzebuje bazy danych. Zbuduj...

Reklamy