Baśnie dla dzieci i dla dorosłych Beaty Pawlikowskiej

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2013-11-06
Dodał/a książkę: helion

Mój kot ma na imię Krzysztof Kolumb. Usiadł na moim biurku, błysnął zielonymi oczami i zapytał co wiem o Złotym Ptaku. I tak to się zaczęło.
Proste rzeczy wymagają czasem wielkiej odwagi. Na przykład żyć zgodnie ze swoim sumieniem, nie przejmując się tym, co robią inni. Albo zdecydować się opuścić ciepłe, przytulne schronienie, żeby wyruszyć na poszukiwanie szczęścia. Albo dokonać w swoim życiu ważnej zmiany. Albo choćby żyć uczciwie i zawsze kierować się dobrem - niezależnie od tego ile zła jest dookoła.
Każdy musi czasem stanąć przed trudnym wyborem. Tak jak bohaterowie moich baśni - Złoty Ptak, Waleczny Groszek i Indianka o imieniu Leśny Dzwonek.
Każdy ma jedno ważne życie. Czy jesteś chłopcem, dziewczynką, Zielonym Groszkiem, czy Ptakiem - prędzej lub później każdy musi nauczyć się podejmować własne, odważne decyzje. Od nich będzie zależała twoja przyszłość. A czasem też przyszłość świata.
Beata Pawlikowska

Kup książkę Baśnie dla dzieci i dla dorosłych Beaty Pawlikowskiej

Opinie o książce - Baśnie dla dzieci i dla dorosłych Beaty Pawlikowskiej

Na zdrowie. Moc dobrych myśli
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Na zdrowie. Moc dobrych myśli

To są proste przepisy na potrawy, które same się gotują. Opracowałam je dla siebie, bo chciałam jeść zdrowo. Odkąd zaczęłam się tak odżywiać, mam mnóstwo...

Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD.
Beata Pawlikowska0
Okładka ksiązki - Praktyczny kurs języka hiszpańskiego. Kurs językowy. Książka z płytą CD.

To jest praktyczny kurs języka hiszpańskiego, który uczy mówienia i rozmawiania. Moja metoda polega na tym, żeby w instynktowny sposób nauczyć się...