Bezpieczne kłamstwa

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-03-16
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788328701236
Liczba stron: 496
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 5 (1 głosów)

Pięć lat temu Tia zakochała się obsesyjnie w Nathanie, który miał żonę i dwóch synów. Kiedy zaszła w ciążę, zniknął z jej życia, a ona oddała dziecko do adopcji.

Pięć lat temu Caroline, lekarz patolog, niechętnie zgodziła się na adopcję dziecka, aby spełnić marzenie męża. Miała nadzieję, że obawy i wątpliwości kiedyś znikną. Zamiast tego zaczyna wątpić, czy w ogóle nadaje się na żonę i matkę.

Pięć lat temu Juliette uważała swoje życie za idealne: miała kochającego męża, dwóch zdrowych synów i firmę. Wtedy dowiedziała się o romansie Nathana. Obiecał, że nigdy więcej jej nie zdradzi, a ona mu uwierzyła. Pewnego dnia przechwytuje list do męża ze zdjęciami dziecka.

Wkrótce trzy kobiety i Nathan zmierzają ku konfrontacji, której konsekwencji żadne z nich nie potrafi przewidzieć.

Kup książkę Bezpieczne kłamstwa

Opinie o książce - Bezpieczne kłamstwa

Avatar użytkownika - SteveS
SteveS
Przeczytane:2016-04-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam,
"Bezpieczne kłamstwa" to dla mnie jedna z tych książek, które wręcz trzeba przeczytać - i jednocześnie, których czytanie nigdy nie jest specjalnie usłane różami. Niezwykle trudny, ale i nieodległy społecznie temat trudnej adopcji i kłamstw po zdradzie, braku szczerości w kontaktach z najbliższymi, zmuszania siebie do życia tak, jak ktoś tego od nas oczekuje - to wszystko przytłacza czytelnika. Z drugiej strony jest to również pewnego rodzaju katharsis; książka, która daje nam chwilę na zastanowienie i na pewno wzbogaca. Pełna recenzja: http://dlalejdis.pl/artykuly/bezpieczne_klamstwa_recenzja
Link do opinii
Inne książki autora
Wypadki małżeńskie
Randy Susan Meyers0
Okładka ksiązki - Wypadki małżeńskie

Cała prawda o ciemniejszej stronie małżeństwa i o tym, jak rodzina radzi sobie z nadzwyczajnym kryzysem. Maddy jest pracownikiem socjalnym i stara się...

Reklamy