Bumerangi i biedronki

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2005-07-02
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788375641202
Liczba stron: 108
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Świat dotknął kataklizm, który sprawił, że wielu ludzi zmuszonych zostało do życia na ulicach, i codziennej walki o przetrwanie.

Ona - do tej pory samotnie tocząca tę walkę: Oni - dwóch braci - jeden całkowicie zależny od drugiego. Ta zdumiewająca trójka, wbrew zasadom panującym w tym okrutnym świecie, rozpoczyna swą wędrówkę przez życie razem: Rosjanka, szukająca szczęścia w bliżej nieokreślonym raju, Chińczyk, który zdołał zachować resztki przyzwoitości w podłym świecie i jego opóźniony w rozwoju młodszy brat, będący prawdopodobnie najszczęściwszą osobą z całej trójki.
Przyjaźń można znaleźć nawet wtedy, gdy się wydaje, że na świecie nie zostało już nic dobrego, a jedynie szturmowcy biegają po ulicach, uzbrojeni po zęby.

Kup książkę Bumerangi i biedronki

Opinie o książce - Bumerangi i biedronki

Inne książki autora
Irlandzkie opowieści
Anni Kylemehr0
Okładka ksiązki - Irlandzkie opowieści

Irlandzkie opowieści to dwa opowiadania i jeden szkic literacki. Łączy je luźno temat Irlandii. Szkic opisuje historię poszukiwania idealnej miłości...

Chinese Hunting
Anni Kylemehr0
Okładka ksiązki - Chinese Hunting

The story reminds a Hong Kong action movie. It starts from a Chinese policeman coming to Prague, Czech Republic, to arrest an international Russian hitman...

Reklamy