Cinder & Ella

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-10-01
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: b.d.
Liczba stron: 269
Dodał/a książkę: Monika Borys

Ocena: 6 (1 głosów)

Minął prawie rok odkąd osiemnastoletnia Ella Rodriguez uczestniczyła w wypadku samochodowym, który pozostawił ją kaleką, pokrytą bliznami i bez matki. Po bardzo trudnym powrocie do zdrowia została przeniesiona na drugi koniec kraju i zmuszona do przebywania pod opieką ojca, który porzucił ją, gdy była dzieckiem. Jeśli Ella chce uciec z domu ojca i jej nowej, okropnej, przybranej rodziny musi przekonać lekarzy, że jest zdolna, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie żyć na własną rękę. Problemem jest to, że nie jest jeszcze gotowa. Jedynym sposobem o którym myśli by zacząć leczenie jest ponowne nawiązanie kontaktu z osobą, która jako ostatnia na świecie znaczy dla niej wszystko - jej anonimowy, internetowy najlepszy przyjaciel Cinder. ...

Sensacja Hollywood, Brian Oliver słynie z bycia w kłopotach. Jest głównym obiektem szumu przez występ w nadchodzącym filmie The Druid Prince, ale jego kierownictwo mówi, że nie stanie się z obiektu nastoletnich westchnień aktorem klasy A, jeśli nie udowodni, że pozostawił dzikie dni za sobą i dojrzał. Aby zgasić płomienie reputacji bad-boya Briana, jego kierownictwo inscenizuje fałszywe zaręczyny z jego współ gwiazdą Kaylee. Brian nie jest zadowolony z tego układu - i z fałszywej narzeczonej - ale decyduje się przecierpieć to, jeśli dzięki temu dostanie nominację do Oscara. Wtedy niespodziewany e-mail od starej internetowej przyjaciółki zmienia wszystko.

Kup książkę Cinder & Ella

Opinie o książce - Cinder & Ella

Avatar użytkownika - gemmabe
gemmabe
Przeczytane:2015-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Jedna z nielicznych książek, dla których zarwałam nockę. Rano zajęcia od 8:00, a ja nie przytomna. Ale było warto. Dzięki okładce, mamy wrażenie, że to tania i słaba pozycja dla nastolatek. Ustalmy to: okładka jest bardzo słaba. Bardzo, bardzo. Ale nie o okładce chciałam pisać. Historia Kopciuszka była już tyle razy omawiana z przodu do tyłu i z tyłu do przodu, że rozchorować się można od nadmiaru. Coś jednak sprawiło, że akurat ta pozycja okazała się strzałem w dziesiątkę. Historia Elli wydusiła kilka łez z moich oczu. Strata matki, blizny, przeprowadzka do ojca... No i Brian vel. Cinder. Najlepszy przyjaciel. Miłość jej życia. Podchody jakie do siebie robili były miejscami zabawne. Ja rozumiem, że jego sława mogła być przeszkodą. Ale serio? Zero pomyślunku! Zawsze można się spotkać w jakimś ustronnym miejscu i poznać. Zawsze. Jak się kocha, to zawsze jakiś pomysł się znajdzie. Anastazja największa sucz. Chociaż miałam swoje momenty, w których zaczynałam jej współczuć. A gdy już cała historia wyszła na jaw, to już całkiem. Ale nie zapomniałam złego. Gwiazdeczką była Vivian. Niby tak jej niewiele a taka fajna. No i jej tatusiowie... Wielkie serducho ode mnie. Dobra książka, bardzo dobra książka. Aż chciałabym przeczytać następną część. Szkoda, że takowej nie ma.
Link do opinii
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy