Co (prze)widziała Antonina

Historia zaczyna się banalnie: policjant, zbrodnia, zagadka do rozwiązania. Kiedy czytelnik zaczyna podążać za pewną logiką wydarzeń, następuje nieoczekiwany zwrot akcji. Trudno oderwać się lektury, trzyma w napięciu aż do samego końca. Książka należy do gatunku: thriller psychologiczny.

Informacje dodatkowe o Co (prze)widziała Antonina:

Co (prze)widziała Antonina - opinie o książce

Avatar użytkownika - izka
izka
Przeczytane:2016-01-06, Ocena: 5, Przeczytałam,
Wciągając,a niesamowita historia balansująca między dwoma światami: realnym i nierzeczywistym. Jest to mroczna historia Piotra i Antoniny, których losy są ze sobą w tajemniczy sposób powiązane. Oboje spotykają się w związku z morderstwem brata Antoniny. Piotr jest policjantem, który był przypadkowym świadkiem zbrodni. Po poznaniu Antoniny, postanawia zająć się sprawą rozwiązania zagadki wiążącej się z tajemniczym morderstwem. Dziewczyna daje do zrozumienia, że może pomóc doprowadzić do poznania motywów zabójstwa brata i odnalezienia zabójcy. Powoli poznajemy, że losy Piotra i Antoniny są ze sobą powiązane czymś więcej niż tylko współpracą nad rozwiązaniem zagadki. Kolejne odsłony ukazują coraz okrutniejszą prawdę, która jest trudna do zaakceptowania, zwłaszcza przez Piotra. Nie można oderwać się już od pierwszej strony. Przekonajcie się sami.
Avatar użytkownika - agnieszka3201
agnieszka3201
Przeczytane:2015-12-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Jestem zachwycona. Cały czas coś się działo i nie można powiedzieć, że było nudno. Zdecydowanie polecam Wam tą historię. Może z pozoru wydaje się mało interesująca, to po przeczytaniu na pewno zmienicie zdanie - tak samo, jak ja.