Okładka książki - Cuda księdza Jerzego

Data wydania: 2016-10-12
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-240-4332-3
Dodał/a książkę: czytam

Cud jest znakiem, który trzeba rozpoznać. Szczęśliwy człowiek, któremu się to uda.

- François Audelan umierał na wyjątkowo złośliwą odmianę białaczki. Lekarze nie dawali mu już nawet cienia szansy.
- Katarzyna Soborak wraz z mężem wpadła w samochodowy poślizg. Z auta została tylko sterta złomu.
- Maria Gilewicz z dnia na dzień dowiedziała się, że jest chora na raka. Operację trzeba było przeprowadzić natychmiast, ale stan zdrowia chorej na to nie pozwalał.

Cuda księdza Jerzego odkrywają niezwykłe i poruszające losy wielu ludzi, którzy zostali uratowani za przyczyną błogosławionego księdza Popiełuszki, człowieka, który dla Polaków już od lat jest świętym.

Kup książkę Cuda księdza Jerzego

Opinie o książce - Cuda księdza Jerzego

Milena Kindziuk0
Okładka ksiązki - Rodzice Prezydenta. Janina Milewska - Duda i Jan Tadeusz Duda w rozmowie z Mileną Kindziuk

,,Skoro nasz syn został wybrany prezydentem, to znaczy, że jako rodzice mamy obowiązek o nim mówić. Podobnie o naszej rodzinie. Po to, by ludzie wiedzieli...

Matka świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko
Milena Kindziuk0
Okładka ksiązki - Matka świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko

Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, że stanie się bohaterką telewizyjnych dzienników, a jej zdjęcia obiegną prasę na całym...

Drogowskazy
Wiktor Osiatyński