Czarodziejskie więzy

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2012-01-01
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę: dona

Trzy zalęknione czarownice, uciekając przed prześladowaniami, znalazły kryjówkę u wybrzeży Massachusetts - stworzyły czarodziejską Wyspę Trzech Sióstr. Chociaż zyskały na niej spokój, wszystkie zawarły fatalne związki. Teraz Nell, Ripley i Mia muszą ocalić urokliwą wyspę przed dawną klątwą. Zjawiskowo piękna Mia Devlin zamknęła swoje serce przed miłością, odkąd Sam Logan, jeszcze jako młody chłopak, porzucił ją i wyjechał z Wyspy Trzech Sióstr. Kilkanaście lat później Sam wraca, by odnowić dawną znajomość i przejąć rodzinny biznes. Jednak nieufna Mia nie jest już tą samą dziewczyną, którą przed laty zostawił. Dziś jest czarodziejką, prowadzi miłą księgarnię z kawiarnią, ma piękny ogród i grono przyjaciół zaangażowanych w magiczne rzemiosło. Jeśli nie zrozumie ona głosu swego serca i nie dokona właściwego wyboru, w ostatecznym starciu dobra i zła może zwyciężyć zło, które zniszczy wyspę wraz z jej mieszkańcami. [G+J Gruner + Jahr Polska, 2012]

Kup książkę Czarodziejskie więzy

Opinie o książce - Czarodziejskie więzy

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2014-09-22, Ocena: 3, Przeczytałam, z_ 52 książki 2014,
Ciężko jednoznacznie jest mi ocenić tę książkę, gdyż nie czytałam poprzednich tomów ale ostatni tom jakoś specjalnie nie zaciekawił mnie i nie zachęcił do poznania początku tej historii. Nie można autorce odmówić talentu do opisywania scen miłości i żaru pomiędzy dwoma kochankami. Motywem, który najbardziej mi się spodobał była księgarnia ,,Kawiarnia i książki" głównej bohaterki Mii. Sama jestem właścicielką księgarni, więc opisy tego miejsca zachwycały mnie.Książki i kwiaty- to co kocham ;-). Pięknie było zagłębić się w marzenia dotyczące stworzenia takiego miejsca, szkoda , że w mojej okolicy nie ma takiego potencjału, ale nie zaprzeczę ze jakiś tam pomysł już zakiełkował w mojej głowie ;-).
Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2014-09-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
W książce nie brak namiętności i seksu. Pojawia się również magia, przyjaźń i przygody. Autorka w barwny sposób pokazuje to, co w życiu jest naprawdę ważne - miłość, przyjaźń i wiara w dziedzictwo. To książka również o wybaczaniu, samodzielności i samotności. Jeśli szukacie pełnej ciepła, czarów i niezwykłości książki - ta będzie w sam raz.
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2013-03-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Jedna z opowieści o trzech siostrach. Romantyzm, siły nadprzyrodzone, miłość i przyjaźń. Przeczytałam wszystkie, są rewelacyjne!
Avatar użytkownika - szulikmonia
szulikmonia
Przeczytane:2013-04-05, Ocena: 4, Przeczytałam,
„Czarodziejskie więzy” to trzecia i ostatnia część z serii „Trzy siostry”, kultowej i wielokrotnie nagradzanej pisarki Nory Roberts. W książce poznajemy historię przecudownej Mii Devlin. Skrzywdzona i porzucona jedenaście lat temu, przez miłość swojego życia, wiele wycierpiała. Długo dochodziła do siebie, jej głównym celem i pasją stała się księgarnia. Poświęcała jej ogrom czasu, pewnie po to, aby zapomnieć o Samie. Minione jedenaście lat było samotne, nie tylko z powodu mężczyzny, ale i Rypley. W poprzedniej części obie kobiety się pogodziły i częściowo Mia poczuła ulgę. Jej życie się ustabilizowało, mimo, że nad Mią ciążyła klątwa sprzed trzystu lat. Jednak w trudnych chwilach zawsze mogła liczyć na Nell i Ripley. Jej pozorny spokój burzy powrót Sama Logan, który na powrót chce rozkochać w sobie Mie i uratować losy wyspy. Zacznę od tego, że jestem rozczarowana tą częścią. Jest najsłabsza z całej trylogii. Przez pierwszą część książki dostawałam dosłownie białej gorączki. Nieustannie irytowałam się widząc zachowanie Mii i Sama. No, bo facet był beznadziejny. Najpierw ją zostawił, a potem, co? Myślał, że wróci a ludzie padną mu do stup? Nie tłumaczył się, tylko chciał ją zaciągnąć do łóżka. Na szczęście po jakimś czasie wydusił jakieś niemrawe wyjaśnienia. Niby się wytłumaczył, ale mnie nie przekonał. Swoimi staraniami podniósł swoje notowania i jakoś troszeczkę go polubiłam, jednak nie tak jak Zacka i Macka. Jeśli chodzi o Mie, to również nie należy do moich ulubionych bohaterów. Jest to dobra kobieta, jednak uważam, że nie powinna całować przyjaciół w usta, szczególnie, kiedy maja żony. Rozumiem, że została zraniona, lecz jej narcystyczne podejście do swojego wyglądu, działało mi na nerwy. Och, jakie to ona ma śliczne nóżki, jak piękne buty, włosy takie lśniące i tak dalej- niedobrze się robi. Końcówka książki poprawiła wizerunek bohaterów i w całym rozrachunku jestem zadowolona z zakończenia. Akcja, tak jak w poprzednich częściach jest szybka i pomimo lekkiej banalności wciąga. W lekturze brak humoru, który poznaliśmy w poprzednich częściach i się do niego przywykliśmy. Fanom erotyki mogę powiedzieć, że jest przesycona seksem i namiętnością. „Czarodziejskie więzy” zawiodły moje oczekiwania, lecz nie żałuje, że przeczytałam książkę. Klątwa zostaje wyjaśniona i rozwikłana- co nie powinno nikogo dziwić. Jest to zakończenie trylogii, dlatego ocenię całość. Seria jest miła, sympatyczna i idealna na udany wieczór, jednak na kolana was nie powali. 3+/6
Ciemna strona księżyca
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Ciemna strona księżyca

Nowa powieść Nory Roberts – thriller i romans w jednym! Reece Gilmore, jedyna ocalała z brutalnego napadu, rozpaczliwie próbuje uwolnić się od...

Rozłączy ich śmierć
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Rozłączy ich śmierć

Autorka licznych bestsellerów z listy New York Times, Nora Roberts pisząca jako J. D. Robb, przedstawia najnowszą powieść z „seksownej i trzymającej...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa