Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu

,,Człowiek w kasku" to opowieść, której nie da się zapomnieć: prawdziwa historia bezinteresownego, lojalnego, pełnego entuzjazmu, pracowitego, ambitnego i empatycznego sportowca, lidera i członka zespołu. Jaki wpływ wywarł na swoją drużynę i cały program sportowy swojej uczelni? Czego my możemy się od niego nauczyć?

W książce znajdziesz:

- prawdziwą historię George'a Boiardiego i jego drużyny oraz spuściznę ich wspólnych  doświadczeń;

- 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu;

- życiowe lekcje płynące z przemyśleń trenerów i kolegów George'a;

- 21 ćwiczeń, które pozwolą ci zbudować wspaniały kolektyw.

Pełna praktycznych spostrzeżeń i zmieniających życie lekcji, ta książka zainspiruje cię, by stawać się coraz lepszym współpracownikiem i zbudować wspaniały zespół.

Jon Gordon jest autorem licznych bestsellerów, a jego mowy motywacyjne inspirują publiczność na całym świecie. Wyznawane przez niego zasady zostały przetestowane przez niezliczone firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500, szkoły, szpitale, drużyny sportowe i organizacje typu non-profit.

Informacje dodatkowe o Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu :

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-04-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu

Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu - opinie o książce

Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności

Odkryj korzyści płynące z pozytywnego nastawienia! Jeśli jesteś zmartwiony, zapracowany, zagubiony lub masz kogoś takiego wśród rodziny lub znajomych...

Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu
Jon Gordon0
Okładka ksiązki - Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu...