Cztery pory miłości

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-06-17
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788379434831
Liczba stron: 544
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 4 (1 głosów)

Małżeństwo może się zamienić w prawdziwe piekło, gdy zabraknie miłości.

Nieplanowana ciąża, młoda mężatka, której związek sypie się po sześciu miesiącach od ślubu, nastolatka z zaburzeniami odżywiania, która nie chce się leczyć, oraz para z długoletnim stażem i jej tajemnice. Ludzie na życiowych zakrętach, skomplikowane związki, byłe żony, które potrafią czasem narobić niemało zamieszania. Rodzinne kryzysy, namiętność, tragedia oraz potęga miłości, która wszystko uleczy.

Pełna emocji i ciepła nowa powieść Patricii Scanlan to kontynuacja burzliwych losów bohaterów Wybacz i zapomnij oraz  I żyli długo i szczęśliwie. Czy czeka ich upragnione szczęśliwe zakończenie?

Patricia Scanlan to popularna irlandzka autorka bestsellerowych powieści obyczajowych. Mieszka w Dublinie. Chociaż uwielbia swoją pracę, marzy jej się napisanie przewodnika po najbardziej luksusowych salonach odnowy biologicznej na świecie lub po najdroższych butikach Paryża.

Kup książkę Cztery pory miłości

Opinie o książce - Cztery pory miłości

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2017-06-20, Ocena: 4, Przeczytałem,
Inne książki autora
Wybacz i zapomnij
Patricia Scanlan0
Okładka ksiązki - Wybacz i zapomnij

Bestseller jednej z najpoczytniejszych irlandzkich powieściopisarek. Debbie Adams czeka ślub i... same kłopoty. Ojciec Debbie uparł się, że na wesele córki...

I żyli długo i szczęśliwie
Patricia Scanlan0
Okładka ksiązki - I żyli długo i szczęśliwie

Druga część trylogii o życiu Debbie i jej najbliższych, pióra jednej z najpoczytniejszych irlandzkich powieściopisarek (pierwsza część, ,,Wybacz...

Reklamy