Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków

Dostrzegasz niespotykany dotychczas ciąg nieszczęść, które przydarzają ci się w krótkim czasie? Utwierdzasz się w przekonaniu, że przechodzisz właśnie najgorszy okres w swoim życiu? Wydaje ci się, że to nie może być zwykły pech? Sprawdź, czy padłeś ofiarą działania negatywnych sił. Klątwa to każda forma magii służąca do wywoływania szkód: duchowych, emocjonalnych, mentalnych albo fizycznych. Alexandra Chauran – wróżka i medium z wieloletnim doświadczeniem pokazuje, w jaki sposób zaprzeczyć lub potwierdzić przypuszczenie, że rzucono na ciebie zły urok. W zależności od uzyskanej odpowiedzi, dowiesz się, jakie kroki podjąć, by zmienić sytuację, w której się znajdujesz. Książka zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat powstawania i działania klątw, ich wykrywania i zwalczania oraz odprawiania oczyszczających i ochronnych rytuałów, które pozwolą ci ustrzec się przed ich działaniem. Poznasz najczęstsze sposoby rzucania klątw, będziesz w stanie rozpoznać charakterystyczne rekwizyty wykorzystywane przy ich tworzeniu, zaznajomisz się z technikami zdejmowania klątw i obrony przed nimi. Korzystając z zawartych w publikacji wskazówek, nie tylko zneutralizujesz szkodliwą moc klątwy i sprawdzisz, kto ją rzucił, ale także będziesz w stanie w przyszłości uchronić się przed niepożądanymi wpływami negatywnych sił. Zyskasz wiedzę pozwalającą rozpoznać prawdziwą klątwę i umiejętności przełamywania jej działania. Poznaj skuteczne metody na zwalczenie każdej klątwy!

Informacje dodatkowe o Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-12-13
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-63965-30-3

Kup książkę Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków

Czy rzucono na ciebie klątwę? Rozpoznawanie i zdejmowanie złych uroków - opinie o książce

Avatar użytkownika - Sheti
Sheti
Przeczytane:2014-04-28, Ocena: 4, Przeczytałam, Czytam regularnie w 2014 roku, Mam,
Znacie to powiedzenie, że ,,jak się zaczyna walić, to już wszystko?" - z pewnością. Na pewno każdy człowiek znalazł się kiedyś w tak beznadziejnej sytuacji, że jeden problem gonił drugi. Mamy wtedy wrażenie, że świat się na nas uwziął, że los płata nam figle, że na nic takiego nie zasłużyliśmy. A o czym wtedy myślą osoby przesądne, które od razu zmieniają trasę, gdy czarny kot przebiegnie im drogę? ,,Na pewno ktoś rzucił na mnie klątwę!" - chociaż kto wie, może nie tylko osoby przesądne tak mają... Prawda taka, że nie raz zastanawiamy się czy nie ciąży nad nami jakieś fatum i szukamy różnych sposobów na pozbycie się go. Pech nie służy nikomu. Alexandra Chauran w swojej książce uczy nas rozpoznawania złych uroków oraz przedstawia kilka metod na pozbycie się ich. Spodobało mi się to, że poruszyła bardzo istotną sprawę - gdy poszkodowana osoba zgłasza się po pomoc do wielu ,,cudownych uzdrowicieli", którzy ogłaszają się w telewizji, gazetach i wszędzie, gdzie tylko się da, często mija się to z celem. Pani Chauran wyczula nas na to, abyśmy zwracali uwagę na osobę, do której zwracamy się po pomoc, bowiem często jest to tylko próba wyłudzenia pieniędzy. A wtedy stan naszej ,,klątwy" pogłębia się jeszcze bardziej, bowiem zaczynamy myśleć, że już nic nie jest w stanie nam pomóc. A tak nie jest! Książka ta jest naprawdę dobrą rzeczą dla osób, które podejrzewają, że ktoś ich przeklął. Warto samemu zapoznać się z informacjami zawartymi w tej publikacji. Pierwsza część to oczywiście krótkie wyjaśnienie czym może być klątwa i czy aby na pewno mamy do czynienia z nią czy po prostu ze zwykłym zbiegiem okoliczności. Niektóre sposoby rozpoznawania tego były zadziwiające i wyjątkowo proste. Autorka porusza również kwestię psychologii i naszego umysłu, bowiem myśli mają siłę sprawczą, a te negatywne szczególnie. W końcu, ,,psychologia i magia są ze sobą nierozerwalnie splecione". Pani Chauran zrobiła bardzo dobrą rzecz opisując różnice między klątwą a zbiegiem okoliczności - bowiem samo rozpoznanie problemu to już połowa sukcesu. Druga część skupia się już na metodach walki z klątwami. Jak się okazuje klątwę można rzucić na wszystko: na człowieka, przedmiot, a nawet miejsce. Alexandra Chauran przedstawia proste metody na pozbycie się ich, pisze również o duchowym oczyszczaniu, porusza tematykę aury, czakr, tworzenia strażnic, codziennej modlitwy czy medytacji, które stanowią podstawę ochrony psychicznej. Całość napisana jest bardzo przystępnym językiem, a techniki przedstawione przez autorkę nie są niczym skomplikowanym - jednym słowem nie trzeba być urodzoną czarownicą czy uzdrowicielem, aby sobie z nimi poradzić. Każdy może się zmierzyć z tymi metodami i jest spore prawdopodobieństwo, że mu one pomogą. Myślę, że książka ,,Czy rzucono na Ciebie klątwę?" jest takim podstawowym zbiorem informacji dotyczącym złych uroków i radzenia sobie z nimi. Osoby, które podejrzewają, że ktoś zdecydowanie źle im życzył i znalazło to odzwierciedlenie w ich życiu powinny po nią sięgnąć, aby znaleźć rozwiązanie. Jednak również osoby, które interesują się magią ochronną znajdą tutaj dla siebie kilka drobiazgów, które wzbogacą ich umysły o nową wiedzę. Czytając książkę bardzo pozytywnie można odebrać samą autorkę, która nie owija w bawełnę i przedstawia prawdę taką, jaką jest i już tylko z tego powodu warto się z nią zapoznać.
Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie

Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób...

Tablice spirytystyczne Ouija
Alexandra Chauran0
Okładka ksiązki - Tablice spirytystyczne Ouija

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, ale ludzie zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Ta książka stanowi znakomite źródło...