Okładka książki - Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2010-05-06
Kategoria: Inne
ISBN: b.d.
Liczba stron: 52
Dodał/a książkę: Sławomir Krempa

Ocena: 0 (0 głosów)

To już trzeci numer e-magazynu o książkach "Czytam". Numer wyjątkowy, bowiem - przed 1 czerwca - szczególnie mocno obecna będzie w nim literatura kierowana do czytelników najmłodszych. W numerze gości Paddington - niedźwiadek z mrocznych zakątków Peru, którego wszyscy doskonale znamy. Kierując się wyborem jury Dongów - nagród przyznawanych najlepszym książkom dla dzieci przez polską sekcję IBBY - prezentujemy też nowości, które stać się mogą wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka. Swoje typy w tym zakresie prezentuje też nasza recenzentka - Magdalena Galiczek.

 

Ale "Czytam" to nie tylko książka dla dzieci. Wywiad numeru przeprowadziliśmy z Filipem Onichimowskim, autorem znakomitej książki z pogranicza literatury pięknej i powieści sensacyjnej "Człowiek z Palermo". Do grona felietonistów współpracujących z magazynem dołączył Jan Koźbiel - znakomity redaktor, który na przestrzeni lat odkrył bardzo wiele literackich talentów, obecnie prowadzący własne wydawnictwo. W swym pierwszym tekście wskazuje on na niechęć wydawców do publikowania książek polskich autorów. Tym, którzy wydawcy szukać nie chcą, pomoże Niżej Podpisany, który po raz trzeci wskazuje, gdzie w sieci warto publikować. Z kolei Gabriel Augustyn podkreśla, że czasami zbyt wczesny debiut może wyrządzić autorowi więcej szkody niż pożytku.

 

Piszemy o najlepszych książkach katolickich, mścimy się w znakomitym opowiadaniu Nataszy Sochy, nieco złośliwie komentujemy wydarzenia rynku książki w "Przebłyskach" i wertujemy - nasi recenzenci wybierają po trzy najciekawsze nowości z zakresu literatury dla młodzieży, fantastyki, historii, literatury pięknej, powieści obyczajowych i kryminalnych. Na koniec prezentujemy bestsellery z różnych księgarni i wskazujemy, gdzie w maju po prostu musicie być. Zapraszamy do lektury!

Kup książkę Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Czytam. E-magazyn o książkach nr 3

Inne książki autora
Czytam. Magazyn czytelniczy
redakcja wortalu Granice.pl0
Okładka ksiązki - Czytam. Magazyn czytelniczy

Zapraszamy do lektury pierwszego, ale specjalnego, świątecznego numeru nowego pisma skierowanego do wszystkich miłośników książki i słowa czytanego. "Czytam...

Czytam. Magazyn czytelniczy nr 2
redakcja wortalu Granice.pl0
Okładka ksiązki - Czytam. Magazyn czytelniczy nr 2

Zapraszamy do lektury drugiego numeru magazynu czytelniczego "Czytam" wydawanego przez redakcję wortalu Granice.pl. W nim między innymi:Dan Brown...

Reklamy