Dezinformator

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2013-08-09
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788376597287
Liczba stron: 552
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Sam CmCready spędza urlop na słonecznej Florydzie, kiedy przypadkowo trafia w gazecie na wzmiankę, że na pobliskiej wysepce Sunshine ktoś zastrzelił brytyjskiego gubernatora.

Sunshine od dawna stanowiła terytorium zależne Wielkiej Brytanii, teraz jednak wyspy mają uzyskać niepodległość. Wyznaczono datę wolnych demokratycznych wyborów, dwaj kandydaci ubiegają się o stanowisko premiera.

Zaintrygowany McCready przylatuje na wyspę i swoim zwyczajem wtrąca się do śledztwa w sprawie morderstwa, prowadzonego przez inspektora Hannaha przysłanego z Anglii. Z pozoru brakuje motywów, nie ma broni ani świadków. Inspektor Hannah słusznie podejrzewa, że sprawa ma wymiar polityczny, nie potrafi jednak powiązać morderstwa ze zbliżającymi się wyborami, tym bardziej, że gubernator popierał ,,demokratyzację" wysp.

Kup książkę Dezinformator

Opinie o książce - Dezinformator

Inne książki autora
Pięść Boga
Frederick Forsyth0
Okładka ksiązki - Pięść Boga

Po zwycięskim przemarszu przez Kuwejt, w sierpniu 1990 roku, armia Iraku zatrzymuje się na granicy z Arabią Saudyjską. Cały świat zastanawia się gorączkowo...

Mściciel. Książka audio CD MP3
Frederick Forsyth0
Okładka ksiązki - Mściciel. Książka audio CD MP3

Młody amerykański pracownik agencji humanitarnej, Billy Colenso, zostaje brutalnie zamordowany na terenie dawnej Jugosławii. Jego dziadek, kanadyjski miliarder...

Reklamy