Dom tysiąca latarni

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2006
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 83-7469-340-1
Liczba stron: 328
Dodał/a książkę: mrowka

Ocena: 4 (1 głosów)

Jane Lindsay, córka ochmistrzyni, nigdy nie marzyła, że kiedykolwiek stanie się bogata. I nigdy nie przypuszczała, że wyruszy w fascynującą podróż, u której kresu czeka na nią niesamowity Dom Tysiąca Latarni. Dziewiętnastowieczna, wiktoriańska Anglia i dziwny egzotyczny Hongkong - w tych dwóch, tak różnych światach, toczy się życie młodej Angielki. Los nie szczędził jej ciosów, ale najgorszym koszmarem będzie dla niej dzień, gdy okaże się, że pokochała mężczyznę, któremu nie może zaufać.

Jedna z nieporównywalnych i niepowtarzalnych historii spod pióra Victorii Holt... fascynująca... trzyma w napięciu do ostatniej kropki.

„Best Seller”

 

Najlepsza autorka.

„New York Times”

 

Królowa romantycznych tajemnic.
Romans, tajemnica i horror wymieszane sprawną dłonią... Czyta się tak gładko, jakby jadło się krem.

„Publisher's Weekly”

 

VICTORIA HOLT, autorka uwielbiana przez czytelników na całym świecie, napisała ponad sto powieści, z których większość rozgrywa się w rodzinnej Anglii. Urodzona jako Eleanor Hibbert, tworzyła pod wieloma pseudonimami. Jako Jean Plaidy pisała powieści o angielskiej rodzinie królewskiej, Philipa Carr stworzyła obejmującą całe stulecia angielską sagę rodzinną, a Victoria Holt odniosła ogromny sukces bogatymi w szczegóły, romantycznymi kryminałami, które zyskały sławę i wielką popularność.

Kup książkę Dom tysiąca latarni

Opinie o książce - Dom tysiąca latarni

Avatar użytkownika - Muminka789
Muminka789
Przeczytane:2006-06-14, Ocena: 4, Przeczytałem,
Inne książki autora
Pan Dalekiej Wyspy
Victoria Holt0
Okładka ksiązki - Pan Dalekiej Wyspy

Gdyby nie wesołe usposobienie i dość krnąbrny charakter, życie Ellen w domu bogatych kuzynów nie wyglądałoby różowo. Ratunek przychodzi w osobie przyjaciela...

Pocałunek Judasza
Victoria Holt0
Okładka ksiązki - Pocałunek Judasza

Przyjeżdżając do nie znanego kraju, Pippa - młoda, piękna i naiwna - nie zdaje sobie sprawy, dokąd może ją zawieść poszukiwanie prawdy o tajemniczej śmierci...

Reklamy