Dziedzictwo królów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2013-03-14
Dodał/a książkę: elibri

Finał magicznej trylogii!

Kamala, młoda dziewczyna, która rzuciła wyzwanie magom, osiągnęła swój cel opanowała sztukę czarnoksięstwa i jej moc dorównuje teraz najpotężniejszym spośród Magistrów. Choć ci nigdy nie wybaczą jej zachwiania starego porządku rzeczy i zabicia jednego z nich, widmo nadchodzącej wojny każe odsunąć na bok wewnętrzne spory.

W Dziedzictwie królów ludzkość czeka ostateczna bitwa z Duszożercami podobnymi do smoków krwiożerczymi stworami, jeszcze do niedawna odgrodzonymi od południowych krain magiczną barierą, Gniewem Bogów. Mur jednak upadł i na świat ludzi padła groźba totalnego wyniszczenia.

Oto kluczowe starcie Drugiej Ery Królów.

Jedna z najlepszych fantastycznych serii nowego milenium.

Pats Fantasy Hotlist

Celia S. Friedman (ur. 1957) amerykańska autorka science fiction i fantasy, zaczynała jako projektantka kostiumów. Debiutowała w 1986 roku powieścią In Conquest Born, popularność przyniosły jej space opera Obcy brzeg, wyróżniona przez redaktorów The New York Timesa, oraz Trylogia Zimnego Ognia, na którą składają się: Świt czarnego słońca, Nadejście nocy i Korona cieni. Dziedzictwo królów to kontynuacja Uczty dusz i Skrzydeł gniewu.

Kup książkę Dziedzictwo królów

Opinie o książce - Dziedzictwo królów

Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-12-07, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
W tym tomie po raz ostatni spotykamy się z dobrze znanymi nam już bohaterami. Wraz z nimi staramy się rozwiązać niecierpiący zwłoki problem - powrót Duszożerców. Ta sytuacja powoduje napięcie wśród rodu lyr, mieszkańców południowych krain, a nawet Magistrów. Nastały niebezpieczne czasy i nastawieni do siebie negatywnie Magistrowie muszą zjednoczyć swoje siły i pomóc śmiertelnikom. Czy im się to uda? Czy będą w stanie schować swoją dumę i zacząć współpracę? Czy pokonają Duszożerców?
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa