Dziewczyna w lodzie

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2016-11-09
Dodał/a książkę: dayna15

Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa.

Ofiara, piękna członkini londyńskiej socjety, wiodła pozornie idealne życie. Jednak kiedy Erika zaczyna drążyć, łączy ze sobą fakty między tym, a innymi zabójstwami – ktoś pozbawił życia trzy prostytutki. Wszystkie trzy uduszono, związano im ręce w przegubach i wrzucono je do wody.

Ostatnie dochodzenie Eriki poszło fatalnie, a w jego rezultacie zginął jej mąż. Kariera pani detektyw wisi na włosku, a ona sama mierzy się nie tylko ze swoimi demonami, ale też z mordercą bardziej przerażającym niż wszystko, z czym do tej pory miała okazję się mierzyć. Czy uda jej się dotrzeć do seryjnego mordercy zanim ten uderzy ponownie?

Jakie sekrety kryje dziewczyna w lodzie? Detektyw Erika Foster dorwie psychopatycznego mordercę. Nieważne, jak to się dla niej skończy.

Recenzje „Erika Foster to wspaniała bohaterka. Inteligentna, wytrwała, zdecydowana i pełna pasji… Pełna napięcia, sugestywna i fascynująca lektura”. Angela Marsons
„Wciągająca lektura – kiedy już zaczniesz, trudno ją odłożyć”. – Rachel Abbott
„Intrygująca sieć kłamstw, tajemnic i suspensu”. – Mel Sherratt

Kup książkę Dziewczyna w lodzie

Opinie o książce - Dziewczyna w lodzie

Avatar użytkownika - Joannate
Joannate
Przeczytane:2017-12-05, Ocena: 3, Chcę przeczytać,
Nie ocenia się ksiażki po okładce, ale w tym przypadku właśnie okładka to duży atut - przyciągnęła moją uwagę i nie dała spokoju, dopóki nie kupiłam :)  Akcja powieści rozgrywa sie w Londynie, zasypanym śniegiem i skutym mrozem. Takiego śnieżnego, mroźnego dnia, pewien młody chłopak odkrywa w parku zwłoki atrakcyjnej młodej kobiety. Okazuje się, że to dziewczyna z zamożnej, arystokratycznej rodziny - Andrea Douglas-Brown. Śledztwo prowadzi Erika Foster, wysoka policjantka pochodząca ze Słowacji, dla której starania miejscowej policji, aby przypadkiem nie urazić rodziny Douglasów-Brownów jakimś niewygodnym pytaniem, jest oznaką snobizmu. Erika ma za sobą trudne przejścia i rzutuje to na jej pracę i życie osobiste - na dodatek jej temperament przysparza jej sporo problemów, gdyż to dochodzenie wymaga sztuki dyplomacji, której jej brakuje. Często postępuje wbrew regułom i poleceniom przełożonych, pozostaje wierna swojej intuicji, która prowadzi ją do odkrycia, że Andrea Douglas-Brown nie była grzeczną dziewczynką, jaką chce ją widzieć rodzina...  Akcja powieści rozgrywa się szybko, ale jest dość zagmatwana, chwilami można się pogubić; natomiast zakończenie wydało mi się trochę zbyt przewidywalne. Ogólnie czyta się dobrze, choć nie jest to książka, która na dłużej zapada w pamięć.    ...
Avatar użytkownika - Monia_35
Monia_35
Przeczytane:2017-04-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 ksiażki w 2017 r.,
Świetna książka.Wciągająca akcja, sensowna,wartka.Dobrze przedstawieni bohaterowie.Majstersztyk policyjny.
Avatar użytkownika - damonowa
Przeczytane:2017-01-08, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2017, Mam,
Nocny stalker
Robert Bryndza0
Okładka ksiązki -  Nocny stalker

Jeśli on cię obserwuje, jesteś już martwy… Pod koniec parnego lata detektyw Erika Foster zostaje wezwana na miejsce zbrodni. Ofiarę znaleziono...

Dziewczyna w lodzie
Robert Bryndza0
Okładka ksiązki - Dziewczyna w lodzie

Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Ciało zamarznięte w lodzie. A to dopiero początek. Kiedy młody chłopak odkrywa...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa